Keičiasi Akademinės kredito unijos paslaugų įkainiai

Pranešame, kad nuo 2020 m. lapkričio 1 d. įsigalioja nauji Akademinės kredito unijos paslaugų (vietinių pavedimų, įmokų už paslaugas, mokėjimo kortelių) įkainiai nariams, kuriuos rasite čia. Taip pat siūlome naują paslaugą- periodinį mokėjimą.

SEPA pervedimų atlikimo laikus galite sužinoti čia.

Nariai, kurie sutinka su atnaujintais Akademinė kredito unijos paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Nariai, nesutinkantys su paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos, t.y. iki 2020-11-01 dienos apie tai raštu informuodami Akademinę kredito uniją. Laikoma, kad Narys sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Akademinei kredito unijai nepraneša, kad su jais nesutinka.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. +370 686 53542, el. paštu info@aku.lt arba apsilankykite Akademinėje kredito unijoje.

Dėkojame, kad esate mūsų Narys ir naudojatės paslaugomis.

Jūsų Akademinė kredito unija

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.