Paskola žemės ūkiui

Paskola išduodama fiziniam ar juridiniam asmeniui žemės ūkio reikmėms, apyvartai finansuoti, įrangai, technikai įsigyti.

Paskolos sąlygos:

Metinės palūkanos – nuo 3 proc!
Paskolų terminai:
•  iki 36 mėn.  – ūkio apyvartai finansuoti;
•  iki 60 mėn.  – įrangos įsigijimui;
•  iki 144 mėn.  – investicijoms.
aukime kartu

Bendradarbiaujame su
UAB „Litagros prekyba“ – vienu iš lyderių žemės ūkio produktų prekybos srityje

Paskola skirta žemės ūkiui finansuoti. Priklausomai nuo to, kokiam tikslui paskola suteikiama, ji gali būti grąžinama įvairiais būdais – įmokas mokant lygiomis ar mažėjančiomis dalimis arba palūkanas mokant kas mėnesį, o paskolos sumą grąžinant pasibaigus paskolos terminui. Paskola išduodama fiziniam ar juridiniam asmeniui žemės ūkio reikmėms, apyvartai finansuoti, įrangai, technikai įsigyti ir pan. AKU yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su UAB „Litagros prekyba“, todėl tarpininkaujant šiai įmonei paskolos išduodamos palankesnėmis sąlygomis.

kitos paslaugos

Panašūs produktai

Paskola verslui be NT įkeitimo

Maksimali suma 20 000 Eur
Dažnas iššūkis yra turėti pakankamai pinigų verslo apyvartai palaikyti, kad būtų galima be rūpesčio padengti kasdienes išlaidas.

Paskola verslui

Gaukite paskolą verslui nuo 3 000 iki 3 000 000 Eur
Individualios ir lanksčios paskolų sąlygos pritaikytos būtent Jūsų verslui

Paskola verslo pradžiai

Paskola iki 25 000 Eur
Paskola suteikiama ketinantiems pradėti verslą ir (arba) veikiančioms įmonėms, dirbantiems su individualia veikla ar verslo liudijimu iki 1 metų.

Garantija

Panaudotos garantijos palūkanų norma – 14 proc.
Kredito unija, garantuodama ar laiduodama už klientą garantuoja, kad pastarasis vykdys tam tikrus savo įsipareigojimus, numatytus sutartyje.
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.