Padidinkite pasitikėjimą su garantija

Garantija – tai priemonė, užtikrinanti įsipareigojimų vykdymą ir galinti suteikti daugiau garantijų dėl kontrakto įvykdymo kiekvienai iš sandorio šalių.

Sąlygos:
Panaudotos garantijos palūkanų norma – 14 proc.
Garantijos suteikimo mokestis – 2 proc. nuo garantijos sumos, tačiau ne mažiau nei 200 Eur.
apsaugokime savo pinigus

Sumažinkite rizikas apsidrausdami

Kredito unija, garantuodama ar laiduodama už klientą garantuoja, kad pastarasis vykdys tam tikrus savo įsipareigojimus, numatytus sutartyje. Jei vis dėlto pastarasis pažeidžia susitarimo sąlygas, garantijos gavėjas turi teisę pagal garantijos sąlygas pateikti kredito unijai pretenziją, kuria vadovaujantis kredito unijos suteikta garantija bus patenkinta ir numatyta suma pervesta garantijos gavėjui.

kitos paslaugos

Panašūs produktai

Paskola žemės ūkiui

Metinės palūkanos – nuo 3 proc!
Paskola išduodama fiziniam ar juridiniam asmeniui žemės ūkio reikmėms, apyvartai finansuoti, įrangai, technikai įsigyti ir pan.

Paskola verslui be NT įkeitimo

Maksimali suma 20 000 Eur
Dažnas iššūkis yra turėti pakankamai pinigų verslo apyvartai palaikyti, kad būtų galima be rūpesčio padengti kasdienes išlaidas.

Paskola verslui

Gaukite paskolą verslui nuo 3 000 iki 3 000 000 Eur
Individualios ir lanksčios paskolų sąlygos pritaikytos būtent Jūsų verslui

Paskola verslo pradžiai

Paskola iki 25 000 Eur
Paskola suteikiama ketinantiems pradėti verslą ir (arba) veikiančioms įmonėms, dirbantiems su individualia veikla ar verslo liudijimu iki 1 metų.
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.