Įkainis – 0,30 Eur

Komunaliniai mokesčiai

Akademinėje kredito unijoje galite sumokėti visas įmokas už paslaugas komunalinių paslaugų įmonėms, telekomunikacijų bendrovėms ir kitiems paslaugų gavėjams.

daugiau patogumo

Mokėkite įmokas ir mokesčius patogiai vienoje vietoje

Atvykite į kredito uniją ir su savimi turėkite atsiskaitymo knygeles ir sąskaitas.
Jei norite mokėti neišeidami iš namų, galite naudotis internetinės bankininkystės sistema „E.KREDA“. Jei, mokėdami internetu, “Įmokų” dalyje nerandate kurios nors įmokos, jas sumokėti galite atlikdami paprastą mokėjimo pavedimą (vietinis mokėjimas).Ne AKU nariai taip pat gali sumokėti komunalines įmokas atvykę į AKU biurą Kaune, A. Mickevičiaus g. 15

kitos paslaugos

Panašūs produktai

Sąskaita

Mokėjimo sąskaitą už 1,45 Eur mokestį
Tai pagrindinė kliento sąskaita kasdieniniams finansiniams reikalams tvarkyti, atlikti mokėjimo pavedimus, mokėti mokesčius

Mokėjimo kortelės

Palūkanos už panaudotą kreditą 14%
Pirkinių ir kelionių draudimas kartu su MasterCard kredito kortelėmis.
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.