Pirmaujame paskolų išdavime

Būsto paskola dirbantiems užsienyje

Jei turite stabilias pajamas užsienyje ir norite gauti būsto kreditą – ieškokite unijos. Unijoje yra taikomas lankstus įmokų grafikas, galima kreditą grąžinti anksčiau ir nebus jokių su tuo susijusių papildomų mokesčių, kai tai dažnai būna kitur.

TAVO FINANSINIS PARTNERIS

Kodėl geriau skolintis iš unijos, o ne iš banko?

Jei dirbtumėte Lietuvoje – tai banke, tikėtina, palūkanos būsto kreditui būtų žemesnės, bet, jei esate emigracijoje ir savo pajamas gaunate ne Lietuvoje – tai jums iš bankų gauti būsto kreditą būtų labai sudėtinga, galima sakyti mission impossible. Jei turite stabilias pajamas užsienyje ir norite gauti būsto kreditą – ieškokite unijos. Unijoje yra taikomas lankstus įmokų grafikas, galima kreditą grąžinti anksčiau ir nebus jokių su tuo susijusių papildomų mokesčių, kai tai dažnai būna kitur.

KLAUSIMAI

Dažniausiai užduodami klausimai

Gaukite visus atsakymus į  klausimus ir būkite tikri dėl savo finansinės ateities.
Kokios yra sąlygos skolinantis iš unijos?

Mes finansuojame LR piliečius gyvenančius užsienio valstybėse, dirbančius pagal neterminuotą darbo sutartį ir bent pusmetį gaunančius stabilias pajamas. Finansavimo dydis yra iki 75 proc. nuo pirkimo kainos arba perkamo turto vertės (priklauso kuri yra mažesnė), 80 proc. gali būti taikomas, jei pateikiamas laidavimas ne mažiau 20 proc. kredito sumos. Kreditavimo terminas yra iki 300 mėn.

Kokie reikalingi dokumentai kreditui gauti?

Norint pretenduoti į kreditą reikia pateikti šiuos dokumentus: būsto kredito paraišką, asmens dokumentus, perkamo turto vertinimą. Taip pat reikalingi sutikimai asmens duomenų tikrinimui, darbo sutartis ir jos vertimas į lietuvių kalbą, pajamų deklaracijos (payslip), banko išrašas apie gaunamas 12 mėn. pajamas. Visus šiuos dokumentus galima pateikti el. paštu žemiau nurodytais mūsų vadybininkių adresais.

Kokios yra tendencijos būsto kreditų rinkoje?

Pastaruoju metu yra labai suaktyvėjusi būsto rinka, nemažai žmonių perka butus ar namus ne tik savo poreikiams, bet ir investicijai. Dažniausiai tai būna sodybos ir nekilnojamas turtas Lietuvos pajūryje, šis dabar yra tiesiog išgraibstomas. Jei perkate antrąjį, trečiąjį ar kelintąjį būstą ir reikia kredito – unijoje tikrai pasiūlysime paskolą labai konkurencingomis sąlygomis.

Ar galima viską susitvarkyti užsienyje ir nereikia skristi į Lietuvą?

Taip, žinoma, didžiąją dalį reikalų galima sutvarkyti nuotoliniu būdu: pateikti visus reikalingus dokumentus, gauti atsakymą iš kredito komiteto. Tiesa, kol kas sutarties pasirašymui dar norėtume jus pakviesti į savo būstinę Kaune, bet ir šią procedūrą planuojame artimiausiu metu iškelti į elektroninę erdvę.

kitos paslaugos

Panašūs produktai

Paskola žaliajai energijai

Įdarbink elektrą savo poreikiams
Jokio pradinio įnašo ar išankstinio grąžinimo mokesčio

Vartojimo kreditas

Vartojimo kredito palūkanos nuo 8 %
Paskola fiziniams asmenims asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms

Paskola būstui dirbantiems užsienyje

Gaukite paskolą taip pat lengvai lyg dirbtumėte Lietuvoje
Taikomas lankstus įmokų grafikas, galima kreditą grąžinti anksčiau ir nebus jokių su tuo susijusių papildomų mokesčių

Paskola būsto remontui

Palūkanų norma su turto įkeitimu – nuo 5%, be turto įkeitimo – nuo 8 %
Paskola norintiems remontuoti būstą, sodo namą, ūkinius pastatus, sutvarkyti aplinką, įsigyti baldus ar buitinę techniką, pasikeisti senus langus.
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.