Internetinė bankininkystė

Naudokitės mūsų teikiamomis finansų paslaugomis šiuolaikiškai, saugiai ir taupydami laiką.

Privalumai:

Nemokamas pirminio slaptažodžio atstatymas
Vietiniai ir tarptautiniai pavedimai internetu į ES valstybes nares, taip pat Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, Šveicariją, Monako Kunigaikštystę ir San Mariną - 0,25 Eur;
Lėšų įskaitymas – tik 0,1 Eur.
Nemokama išrašų peržiūra ir spausdinimas
sužinokite daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Peržiūrėkite ir suprasite, kad naudotis elektronine bankininkyste yra nesudėtinga.
Kaip tapti kredito unijos internetinės bankininkystės naudotoju?

Atvykite į artimiausią kredito uniją ir sudarykite Elektroninių paslaugų teikimo sutartį. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Jums bus suteiktas naudotojo kodas bei pirminis slaptažodis kuriais naudodamiesi jungsitės prie sistemos. Kredito unijos darbuotojai paaiškins, kaip naudotis paslaugomis internetu.

Kaip kaip galiu prisijungti prie E.KREDA internetinės bankininkystės?

Prisijungimas prie naujos elektroninės bankininkystės sistemos galimas dviem būdais:
• Mobiliuoju parašu – prisijungimas mobiliuoju parašu vyksta taip pat kaip ir ankstesnėjeel. bankininkystės versijoje i-unija
• SMS žinute – sekite keturių žingsnių instrukciją sėkmingo prisijungimo link.
Instrukciją kaip prisijungti prie E.KREDA internetinės bankininkystės sistemos rasite čia.

Užmiršau slaptažodį. Ką daryti?

Jei pamiršote nuolatinį slaptažodį, kuris reikalingas registruojantis sistemoje, atvykite į savo kredito uniją, kur darbuotojas, patikrinęs Jūsų tapatybę, atkurs pirminį slaptažodį, ir galėsite prisijungti iš naujo.

Ką daryti jei pasijungimas blokuojamas?

Jei Jūs neprisimenate savo nuolatinio slaptažodžio, Jums reikia atvykti į savo kredito uniją su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu, kur Jums bus atnaujintas prisijungimas prie sistemos.

Kas yra mobilusis elektroninis parašas?

Tai asmens tapatybės dokumento (pavyzdžiui, paso) ir įprasto parašo elektroninis atitikmuo, sukuriamas naudojantis saugiojo elektroninio parašo priemonėmis ir skirtas asmens tapatybei nustatyti bei pasirašomų duomenų autentiškumui patvirtinti. Mobilusis elektroninis parašas (m. parašas) atlieka slaptažodžių kortelės ir elektroninio slaptažodžių generatoriaus funkcijas, juo naudodamiesi galėsite saugiai, greitai, patogiai prisijungti prie interneto banko, tvirtinti mokėjimo operacijas ir bankui teikiamus dokumentus, prisijungti prie įvairių kitų informacinių sistemų.

M. parašo privalumai

Patogu: mobilusis telefonas visada šalia. Nereikia slaptažodžių ar kodų kortelių. Juridinę galią turinčius dokumentus (pvz., pranešimus „Sodrai“) pasirašyti galite visur, kur tik yra interneto ryšys.
Greita: prisijungti prie įvairių internetinių sistemų galite taip pat greitai, kaip ir naudodamiesi kodų kortelėmis.
Paprasta: pakanka mokėti naudotis telefonu ir prisiminti pasirašymo PIN kodą.
Saugu: jūsų parašą apsaugo specialus pasirašymo PIN kodas, kurį žinote tik jūs. Papildomai telefonas apsaugotas įprastu PIN kodu. Jei pamestumėte telefoną, reikėtų tik užblokuoti SIM kortelę.

M. parašo priemonė

Tai speciali SIM kortelė, kurią galite gauti iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus (Telia, Bitė, Tele2). Jūsų mobiliojo ryšio operatorius tiesiog pakeis Jūsų telefono senąją SIM kortelę į naują SIM kortelę, kurioje bus sugeneruotas Jūsų mobiliojo parašo sertifikatas. Mobiliojo ryšio operatorius taip pat Jums pateiks (jei nepateiks, paprašykite) instrukciją kaip aktyvuoti mobilųjį parašą.

Kaip įsigyti mobilųjį elektroninį parašą?

Nuvykite į savo ar pasirinkto mobiliojo ryšio operatoriaus („Omnitel“, „Bitės“, „Teledema“ arba „Tele2“) saloną, kur vietoje Jūsų esamos operatoriaus SIM kortelės bus Jums išduota nauja SIM kortelė su mobilaus elektroninio parašo sertifikatu. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.Aktyvinkite paslaugą pagal operatoriaus pateiktą instrukciją. Dėmesio: mobilus parašas gali būti išduotas tik mobiliųjų operatorių abonentams. Išankstinio mokėjimo paslaugų naudotojams mobilus e. parašas neišduodamas.Mobilus elektroninis parašas veikia tiek su paprastais, tiek su išmaniaisiais telefonais, tačiau yra modelių, kuriuose šia paslauga naudotis negalima. Šių telefonų sąrašą galite rasti čia.

Kur dar galiu naudoti mobilųjį elektroninį parašą?

Mobilų elektroninį parašą galima naudoti ne tik jungiantis prie  internetinės bankininkystės, bet ir norint prisijungti prie „Sodros“, LR savivaldybių, įvairių paslaugų teikėjų sistemų. Visą sąrašą, kur galite pasinaudoti mobiliu elektroniniu parašu, galite rasti čia. Kaip ir paprastas asmens parašas, m. parašas gali priklausyti tik fiziniam asmeniui. Bet kuris fizinis asmuo, turintis Lietuvos Respublikos pilietybę ir paslaugą palaikančią įrangą gali naudotis m. parašu, neatsižvelgiant į tai, ar mobiliojo operatoriaus SIM kortelė yra įmonės, ar privataus asmens nuosavybė. M. parašu taip pat gali naudotis ir ne Lietuvos Respublikos pilietybę turintys asmenys, pateikę galiojantį leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvoje, kuriame nurodytas lietuviškas asmens kodas. Išankstinio mokėjimo paslaugų naudotojams mobilusis elektroninis parašas neišduodamas.

Koks M. parašo paslaugos įkainis?

Naudodami mobilųjį e. parašą jungtis prie internetinės bankininkystės galite nemokamai, tačiau mokestį gali taikyti jūsų pasirinkto mobiliojo ryšio operatorius.

Kaip blokuoti, atšaukti mobilųjį elektroninį parašą?

Norėdami blokuoti ar atšaukti mobilųjį elektroninį parašą turite kreiptis į mobilaus ryšio operatorių, išdavusį SIM kortelę. Nedelsiant kreipkitės į savo mobilaus ryšio operatorių jei praradote telefoną su SIM kortele kurioje įdiegtas mobilus elektroninis parašas arba įtariate, kad sPIN kodas tapo žinomas tretiesiems asmenims.

Kada bus įvykdytas internetinės bankininkystės būdu padarytas pinigų pervedimo nurodymas?

Mokėjimai iš KREDA grupės kredito unijų į komercinius bankus (SEB, „Swedbank“, DNB, „Danske Bank“, „Nordea“) vykdomi 5 kartus per darbo dieną. Mokėjimai tarp SEPA-MMS narių (į KREDA grupės kredito unijas, LKU grupės kredito unijas, banką  „Citadele“, Šiaulių banką, Medicinos banką,  kai kurias kredito unijas ir mokėjimo įstaigą „EVP International“, Lietuvos paštą) pinigų pervedimai įvykdomi darbo dienomis iš karto po operacijos patvirtinimo. Norėdami, kad lėšos pasiektų dar tą pačią dieną sąskaitą kitoje kredito ar mokėjimo įstaigoje, mokėjimą atlikite iki 16:00 val.
* mokėjimo pavedimas turi būti įvykdytas iki 02:00 val. ryto.

Ar galima atlikti pinigų pervedimą į užsienio šalis?

Kredito unijų klientai gali sklandžiai vykdyti pinigų pervedimus Lietuvoje ir SEPA erdvei priklausančiose Europos valstybėse. Atliekant pervedimus eurais SEPA erdvėje, kuriai priklauso 34 šalys: visos ES valstybės, Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas, Monako Kunigaikštystė, Šveicarija ir San Marinas, pateikiama tokia pati mokėjimo nurodymo forma, kuri naudojama pinigų pervedimams Lietuvoje.Atliekant pavedimus eurais ne SEPA erdvėje pildoma tarptautinio mokėjimo forma kredito unijoje.

Ką daryti jei praradote kortelę?

...

kitos paslaugos

Panašūs produktai

Mokesčiai už paslaugas

Įmokoms už komunalines paslaugas taikomas 0,30 Eur mokestis
Sumokėkite visas įmokas už paslaugas komunalinių paslaugų įmonėms, telekomunikacijų bendrovėms ir kitiems paslaugų gavėjams.

Mokėjimo kortelės

Palūkanos už panaudotą kreditą 14 proc.
Pirkinių ir kelionių draudimas kartu su MasterCard kredito kortelėmis.

Sąskaita

Mokėjimo sąskaitą už 1,45 Eur mokestį
Tai pagrindinė kliento sąskaita kasdieniniams finansiniams reikalams tvarkyti, atlikti mokėjimo pavedimus, mokėti mokesčius
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.