Mokėjimai su Apple ir Google Pay

„Apple Pay“ and „Google Pay“ yra greitas, paprastas ir saugus būdas atsiskaityti su KREDA kortele. Mokėkite daugelyje parduotuvių visame pasaulyje, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.

nauda ir patogumas

Mokėkite greitai ir paprastai

Paprasta aktyvacija
KREDA mokėjimo kortele paprastai galite pridėti Apple Wallet programėlėje, kuri jau yra iPhone telefone.
Turėk visada su savimi
Pridėk KREDA mokėjimo kortele savo iPhone telefone ir visada turėk ją su savimi.
Atsiskaityk visur
Atsiskaityti su Apple Pay galite prekybos vietose kur yra galimybė atsiskaityti bekontakčiu būdu, internete bei mobiliuose aplikacijose
Daug įrenginių
Galite mokėti su iPhone, iPad, Apple Watch, Mac ar MacBook.
Paprasta ir saugu
„Google Pay“ naudodama vieną iš pažangiausių pasaulyje saugos infrastruktūrų apsaugo jūsų mokėjimo informaciją naudodama kelis saugos lygius, kad jūsų paskyra būtų saugi.
Greita
„Google Pay“ yra greitesnė ir paprastesnė mokėjimo priemonė nei mokėjimas fizine kortele. Atsiskaitykite greitai parduotuvėse, internetinėse svetainėse ir programėlėse.
KLAUSIMAI

Dažniausiai užduodami klausimai

Gaukite visus atsakymus į  klausimus ir būkite tikri dėl savo finansinės ateities.
Ką daryti pametus mobilų telefoną ar kitą įrenginį?

Jeigu pametėte telefoną, kortelės blokuoti nereikia, nes jos duomenys nesaugomi telefone. Eikite į icloud.com / find, prisijunkite su savo „Apple ID“ paskyra ir pabandykite surasti pamestą įrenginį. Jeigu telefono rasti nepavyksta, pritaikykite praradimo režimą ir užblokuokite įrenginį. Taip pat galite atjungti įrenginį nuo „Apple Pay“ paskyros.

Ką daryti jei nepavyksta susieti kortelės „Apple Wallet‟, kad galėtum jas nadoti „Apple Pay‟?

Patikrinkite, ar galite naudoti „Apple Pay“ Įdiekite naujausią „iOS“ arba „iPadOS“, „watchOS“, arba „macOS“. Patikrinkite, ar nėra paslaugų sutrikimų ar ryšio problemų.Jei matote pranešimą „Could Not Add Card – Contact your issuer“ (nepavyko susieti kortelės) arba „Invalid Card“ (netinkama kortelė), susisiekite su Jūsų kredito unija kontaktais.

Ar gausiu pranešimą apie atmestas operacijas?

Gausite ir apie patvirtintas ir apie atliktas operacijas.

Kiek mokėjimo kortelių gali būti pridėta viename įrenginyje?

12 skirtingų mokėjimo kortelių galima pridėti prie visų iPhone telefonų nuo iPhone 8 ir Apple Watch 3 serijos.

Prie kiek daugiausia įrenginių gali būti pridėta viena kortelė?

Viena mokėjimo kortelė gali būti pridėta prie 9 skirtingų įrenginių.

Kiek ilgai galios mokėjimo kortelė prie „Apple Pay‟ piniginės?

Kortelė Apple Pay piniginėje galios tiek pat, kiek ir plastikinė mokėjimo kortelė.

Kas yra „Google Pay‟ ir kaip tai veikia?

„Google Pay“ yra paprasta, greita ir saugi mobiliųjų mokėjimų paslauga, leidžianti atlikti bekontakčius mokėjimus suderinamu „Android“ įrenginiu bekontakčiuose terminaluose parduotuvėje, internete ir mobiliose programėlėse. Norint naudoti „Google Pay“, KREDA mokėjimo kortelė turi būti susieta su „Google Pay“ programėlėje.

Ar „Google Pay‟ atsiskaitymai yra saugūs?

Taip. Naudojant telefoną bekontakčiams mokėjimams atlikti, „Google Pay“ nesiunčia jūsų mokėjimo kortelės numerio kartu su mokėjimu. Naudojamas užkoduotas virtualus sąskaitos numeris atvaizduoti jūsų informacijai, todėl jūsų tikri kortelės duomenys yra saugūs.

Ar galima „Android‟ įrenginyje pridėti kelias korteles prie „Google Pay‟?

Taip, galite pridėti ir kelias korteles prie „Google Pay“ suderinamuose „Android“ įrenginiuose ir pasirinkti pagrindinę KREDA mokėjimo kortelę.

Ar atsiskaitant „Google Pay‟ reikia suvesti PIN kodą?

Kai naudojate „Google Pay“, kai kuriais atvejais atliekant operacijas, viršijančias leistiną bekontakčio atsiskaitymo limitą, galite būti paprašyti įvesti fizinės kortelės PIN kodą prekybininko terminale.

Ar galima atsiskaityti su „Google Pay‟ užsienyje?

Su „Google Pay“ galite atsiskaityti daugelyje programėlių ir interneto svetainių, o taip pat fizinėse parduotuvėse visame pasaulyje – ten, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.

Ar matysiu savo atliktas operacijas „iPhone‟ telefone?

Taip, istorijoje atsispindės 10 paskutinių operacijų.

Ar galu pridėti kortelę dar kartą jei ištryniau?

Taip mokėjimo kortelę galite pridėti dar kartą.

Kaip pasirinkti vieną iš kelių mokėjimo kortelių?

Viena iš jūsų kortelių bus nurodyta kaip numatytoji (Apple Pay paprašys nurodyti kortelę), bet elektroninės piniginės „Apple Wallet“ apačioje bus matomos visos jūsų mokėjimo kortelės. Tiesiog pasirinkite kortelę, kurią norite naudoti pasirinktam mokėjimui.

Ar norint sumokėti yra reikalingas interneto ryšys?

Atsiskaitant Apple Pay interneto ryšys jūsų mobiliajame telefone nereikalingas.

Kaip atsiskaityti naudojant „Apple Pay‟ parduotuvėse ir kitose vietose?

1: Jei jūsų „iPhone“ telefone yra veido atpažinimo funkcija (angl. „Face ID“), dukart paspauskite šoninį mygtuką. Atlikite autentifikaciją naudodami veido atpažinimo funkciją arba įvesdami kodą. Jei jūsų „iPhone“ telefone yra pirštų nuskaitymo funkcija (angl. „Touch ID“), padėkite pirštą ant pirštų nuskaitymo jutiklio.
2: Norėdami naudoti kitą savo turimą kortelę, paspauskite ant pagrindinės kortelės, kad pamatytumėte kitas korteles. Pasirinkite naują kortelę ir atlikite autentifikaciją FACE ID arba suveskite slaptažodį.
3: Pasirinkus korteles laikykite „iPhone“ viršutinę dalį prie bekontakčio skaitytuvo, kol ekrane pamatysite atlikta (angl. „Done“).
4: Atlikta!

Ar reikia mokėti už „Apple Pay‟ atsiskaitymus?

KREDA grupės kredito unijų nariai nemoka jokių papildomų mokesčių.

Kur galiu atsiskaityti su „Apple Pay‟ Lietuvoje ir pasaulyje?

Parduotuvėse
Visuose terminaluose, kurie turi bekontakčio atsiskaitymo galimybę Lietuvoje ir visame pasaulyje. Mokėjimo terminalai gali būti pažymėti tokiais ženklais:
Mobiliosiose programose
Daugelis mobilių programėlių priima „Apple Pay“, todėl jums nereikia įvesti kortelės informacijos, kad galėtumėte pirkti programėlėse. Tiesiog atsiskaitydami pasirinkite „Apple Pay“ ir naudokite „Touch ID“ arba „Face ID“, kad užbaigtumėte mokėjimą.
Internetinėse svetainėse
„Apple Pay“ taip pat galima atsiskaityti svetainėje „Safari“. Nesvarbu, ar perkate, ar aukojate naudodami „iPhone“, „iPad“, „Apple Watch“, „Mac“ ar „MacBook“, naudokite „Apple Pay“ nesukūrę paskyros.

kitos paslaugos

Panašūs produktai

Sąskaita

Mokėjimo sąskaitą už 1,45 Eur mokestį
Tai pagrindinė kliento sąskaita kasdieniniams finansiniams reikalams tvarkyti, atlikti mokėjimo pavedimus, mokėti mokesčius

Mokėjimo kortelės

Palūkanos už panaudotą kreditą 14 proc.
Pirkinių ir kelionių draudimas kartu su MasterCard kredito kortelėmis.

Mokesčiai už paslaugas

Įmokoms už komunalines paslaugas taikomas 0,30 Eur mokestis
Sumokėkite visas įmokas už paslaugas komunalinių paslaugų įmonėms, telekomunikacijų bendrovėms ir kitiems paslaugų gavėjams.
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.