Jauno verslo kreditavimas

Paskola suteikiama ketinantiems pradėti verslą ir (arba) veikiančioms įmonėms, dirbantiems su individualia veikla ar verslo liudijimu iki 1 metų naudojantis ES finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“. Akademinė kredito unija kredituodama fizinius ir juridinius asmenis iš finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020“ siekia sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti arba vystyti neseniai pradėtą verslą; skatinti verslumą ir savarankišką užimtumą Lietuvoje, teikiant finansinę paramą kreditų forma ir konsultuojant bei mokant pradedančiuosius verslo pagrindų.

PAGRINDINĖS PASKOLOS SAVYBĖS

    ☑️   Palūkanos nuo 3 proc.

    ☑️   Paskola iki 25 000 Eur

    ☑️   Max DU subsidija – 50% nuo lengvatinės paskolos

    ☑️   Max kompensavimo terminas12 mėnesių

POPULIARIAUSIOS PASKOLOS PANAUDOJIMO KRYPTYS

    ☑️   Investicijoms

    ☑️   Apyvartinėms lėšoms

Paprasta kaip 1 - 2 - 3 ...

Tik trys paprasti žingsniai gauti paskolą

Pasitikrinkite ar galite gauti verslo paskolą arba tiesiog susiekite su mumis

Tai truks keletą sekundžių. Mūsų supaprastintas algoritmas leidžia labai greitai įvertinti Jūsų galimybes gauti paskolą, nesigilinant į balansus, išrašus ir kitus dokumentus.

Pateikite reikiamus dokumentus

Po pradinio įvertinimo mes su Jumis susisieksime ir padėsime užpildyti reikiamus dokumentus. Užpildytus dokumentus pateikite mums.

Gaukite atsakymą

Per 5 darbo dienas įvertinsime Jūsų pateiktus duomenis ir informuosime apie sprendimą.

Esame tam, kad Jums padėtume

Turite klausimų? Susisiekite ir gaukite daugiau informacijos apie mūsų paskolas.

  • Tinkamos paskolos užtikrinimo priemonės – fizinio asmens laidavimas, kilnojamo turto (įrangos, automobilių) įkeitimas, įvairių paskirčių nekilnojamojo turto įkeitimas, terminuoto indėlio kredito unijoje įkeitimas, atsargų įkeitimas bei kitos abipusiu susitarimu priimtinos užtikrinimo priemonės.
  • Dažniausiai kredito unija finansuoja iki 80 proc. įkeičiamo gyvenamojo turto vertės, 70 proc. administracinių ir prekybos patalpų, automobilių vertės, 60 proc. komercinio transporto, 40 proc. įrenginių ir 25 proc. atsargų vertės. Atskiru valdybos sprendimu paskolos ir įkeičiamo turto verčių santykis gali būti kitoks.
  • Invegos garantija – antrinė užtikrinimo priemonė, užtikrinanti iki 80 proc. paskolos sumos.

Kur kreiptis?

  • Vadybininkė Indrė

  • +370 633 31657

  • Vadybininkė Roberta

  • +370 614 19671