Vartojimo kreditas

Vartojimo kredito palūkanos nuo 8 %

5000 Eurų vartojimo kredito su 8 % metinėmis palūkanomis tipinis pavyzdys
Bendra vartojimo kredito suma 5000 €
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma 6175,44 €
Bendra vartojimo kredito kaina 1175,44€
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma  9,2%
Vartojimo kredito sutarties trukmė 60 mėn.
Palūkanų tipas kintamos
Mėnesinė įmoka 102 €

Vartojimo kreditas – tai paskola fiziniams asmenims asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms. Vartojimo kreditas gali būti suteikiamas buitinei technikai, automobiliui įsigyti, būsto remontui, studijoms, kelionėms, vestuvėms ar kitiems Jūsų norams ar svajonėms įgyvendinti!

Jeigu jus vargina kelios paskolos – nuo šiol galite visus įsipareigojimus apjungti į vieną AKU vartojimo kreditą.

Vartojimo kreditą galime suteikti Kauno r., Kauno m.,  Kaišiadorių r., Kazlų Rūdos r. Kėdainių r., Jonavos r., Jurbarko r., Prienų r., Raseinių r., Šakių r. savivaldybių gyventojams arba ten dirbantiems ar besimokantiems žmonėms.

UAB „CREDITINFO LIETUVA“

Įspėjame, kad fizinius asmenis (skolininkus) perduodame kredito biurui Creditinfo. Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad fiziniai asmenys (skolininkai)  su Creditinfo gali susisiekti dėl savo kredito istorijos informacijos telefonu  8-5 2394149.

Vartojimo kredito mokėjimų atidėjimas

Informuojame, kad 2020 m. kovo 17 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė VKĮ pakeitimus , t. y. VKĮ buvo papildytas 181 straipsniu, kuriame nustatyta, kad:
1. Vartojimo kredito davėjas arba paskolos davėjas (tarpusavio skolinimo atveju) privalo vartojimo kredito gavėjo prašymu, pateiktu raštu popieriuje ar kitoje patvariojoje laikmenoje, vartojimo kredito sutarties galiojimo laikotarpiu vartojimo kredito gavėjui atidėti įmokų, išskyrus palūkanas, mokėjimą vartojimo kredito gavėjo prašyme nurodytam, bet ne ilgesniam kaip 3 mėnesių, laikotarpiui, kai vartojimo kredito gavėjas nebetenkina pagal šio įstatymo 8 straipsnio 5 dalį priimtame priežiūros institucijos teisės akte nustatytų kreditingumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo reikalavimų, susijusių su vartojimo kredito gavėjo įsipareigojimų pagal vartojimo kredito ir kitas sutartis su finansų įstaigomis vidutinės įmokos dydžio ir pajamų santykiu, ir yra bent viena iš šių aplinkybių:

 • nutrūksta vartojimo kredito gavėjo santuoka;
 • miršta vartojimo kredito gavėjo sutuoktinis;
 • vartojimo kredito gavėjas ar jo sutuoktinis tampa bedarbiu arba netenka ne mažiau kaip trečdalio pajamų;
 • vartojimo kredito gavėjas pripažįstamas nedarbingu arba iš dalies darbingu Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatyme nustatyta tvarka;
 • vartojimo kredito gavėjas atlieka nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą.

2. Atidėjus įmokų mokėjimą, bendru vartojimo kredito sutarties šalių sutarimu perskaičiuojamos atidėtos įmokos ir sudaromas atnaujintas įmokų mokėjimo grafikas.
3. Šio straipsnio 1 dalyje nurodytu laikotarpiu apskaičiuotos palūkanos mokamos vartojimo kredito sutarties šalių susitarimu.
4. Vartojimo kredito sutarties šalių susitarimu gali būti nustatytas ilgesnis, negu šio straipsnio 1 dalyje nurodytas, įmokų mokėjimo atidėjimo laikotarpis.

Vartojimo kredito gavėjas norėdamas atidėti įmokų, išskyrus palūkanas, mokėjimą, turi kreiptis į savo vadybininką arba el.paštu info@aku.lt.

 • Vadybininkė Kamilė

 • +370 686 53542

               kamile@aku.lt

 • Vadybininkė Loreta

 • +370 686 53542

               loreta@aku.lt

 • Neribojamas perkamo automobilio amžius (lizingo būdu įsigytas automobilis turi būti ne senesnis kaip 5-7m. amžiaus);
 • Iki 8.000 Eurų  sumos nereikalingas automobilio įkeitimas (neprivalomas Kasko draudimas);
 • Mažesnis sutarties mokestis nei lizingo;
 • Nereikia turėti lėšų pradinei įmokai;
 • Paskolai gauti nebūtina pateikti automobilio pirkimo-pardavimo sutarties su nurodyta kaina.

Dažniausiai, maksimali vartojimo kredito suma – 20.000 eurų, tačiau atskiru valdybos sprendimu ji gali būti ir didesnė.

Ilgiausias vartojimo paskolos terminas – 60 mėnesių, tačiau įvertinę savo galimybes grąžinti paskolą didesnėmis įmokomis, galite rinktis trumpesnį paskolos terminą.

Paskolos įmokos automatiškai nurašomos sutartą mėnesio dieną nuo Jūsų sąskaitos unijoje. Paskolą galite grąžinti ir anksčiau, taip pat – mokėti po daugiau, nei nurodyta grafike – tokiu būdu paskolą padengsite greičiau ir sumokėsite mažiau palūkanų – ir visa tai be jokių baudų ar apribojimų.

Vartojimo paskoloms taikomas sutarties mokestis – 0,5 % nuo paskolos sumos, bet ne mažiau 100 €. Sutarties mokestis yra vienkartinis ir mokamas prieš suteikiant paskolą.

Tinkamos paskolos užtikrinimo priemonės – fizinio asmens laidavimas, kilnojamo turto įkeitimas, terminuoto indėlio unijoje įkeitimas bei kitos abipusiu susitarimu priimtinos užtikrinimo priemonės.
Atkreipiame dėmesį, kad bendra mėnesio įmokų, mokamų Jūsų namų ūkio įvairioms kredito įstaigoms, suma neturėtų viršyti 38 proc. visų per mėnesį Jūsų namų ūkio gaunamų grynųjų pajamų.
Prieš priimdami sprendimą skolintis, apsvarstykite riziką, susijusią su pinigų skolinimusi. Įvertinkite, kokio dydžio mėnesinę kredito įmoką be sunkumų galėtumėte mokėti unijai, kad paimtas kreditas netaptų nepakeliama našta.
Pinigų skolinimasis visada susijęs su rizika, kad negalėsite tinkamai ir laiku vykdyti prisiimtų finansinių įsipareigojimų, todėl, remdamiesi per 18 metų įgyta skolinimo patirtimi, atidžiai analizuojame kiekvieno kredito paraiškos teikėjo situaciją ir atsakingai vertiname jo galimybes grąžinti kreditą. Todėl Unija, išanalizavusi apie Jus turimą informaciją, turi teisę atsisakyti suteikti kreditą.

Teikiant visų tipų paraiškas dėl paskolos gavimo reikia užpildyti Sutikimą dėl Sodros duomenų tikrinimo ir Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiek paskolos gavėjui, tiek laiduotojams.