BŪSTO KREDITO PASIŪLYMAS DIRBANTIEMS UŽSIENYJE

Kodėl geriau skolintis iš unijos, o ne iš banko?

Jei dirbtumėte Lietuvoje – tai banke, tikėtina, palūkanos būsto kreditui būtų žemesnės, bet, jei esate emigracijoje ir savo pajamas gaunate ne Lietuvoje – tai jums iš bankų gauti būsto kreditą būtų labai sudėtinga, galima sakyti mission impossible. Jei turite stabilias pajamas užsienyje ir norite gauti būsto kreditą – ieškokite unijos. Unijoje yra taikomas lankstus įmokų grafikas, galima kreditą grąžinti anksčiau ir nebus jokių su tuo susijusių papildomų mokesčių, kai tai dažnai būna kitur.

Kokios yra sąlygos skolinantis iš unijos?

Mes finansuojame LR piliečius gyvenančius užsienio valstybėse, dirbančius pagal neterminuotą darbo sutartį ir bent pusmetį gaunančius stabilias pajamas. Finansavimo dydis yra iki 80 proc. nuo pirkimo kainos arba perkamo turto vertės (priklauso kuri yra mažesnė), o kreditavimo terminas yra iki 300 mėn.

Kokios yra tendencijos būsto kreditų rinkoje?

Pastaruoju metu yra labai suaktyvėjusi būsto rinka, nemažai žmonių perka butus ar namus ne tik savo poreikiams, bet ir investicijai. Dažniausiai tai būna sodybos ir nekilnojamas turtas Lietuvos pajūryje, šis dabar yra tiesiog išgraibstomas. Jei perkate antrąjį, trečiąjį ar kelintąjį būstą ir reikia kredito – unijoje tikrai pasiūlysime paskolą labai konkurencingomis sąlygomis.

Kokie reikalingi dokumentai kreditui gauti?

Norint pretenduoti į kreditą reikia pateikti šiuos dokumentus: būsto kredito paraišką, asmens dokumentus, perkamo turto vertinimą. Jei planuojate skolintis iki 57 000 Eur, turto vertinimą greitai ir pigiai atliks pati kredito unija. Taip pat reikalingi sutikimai asmens duomenų tikrinimui, darbo sutartis ir jos vertimas į lietuvių kalbą, pajamų deklaracijos (payslip), banko išrašas apie gaunamas 12 mėn. pajamas. Visus šiuos dokumentus galima pateikti el. paštu žemiau nurodytais mūsų vadybininkių adresais.

Ar galima viską susitvarkyti užsienyje ir nereikia skristi į Lietuvą?

Taip, žinoma, didžiąją dalį reikalų galima sutvarkyti nuotoliniu būdu: pateikti visus reikalingus dokumentus, gauti atsakymą iš kredito komiteto. Tiesa, kol kas sutarties pasirašymui dar norėtume jus pakviesti į savo būstinę Kaune, bet ir šią procedūrą planuojame artimiausiu metu iškelti į elektroninę erdvę.

Kviečiame užpildyti žemiau esančią užklausos formą. Mūsų specialistai su Jumis susisieks artimiausiu metu.

Vadybininkė Indrė

+370 633 31657

indre@aku.lt

Viber pokalbis

Vadybininkė Roberta

+370 614 19671

roberta@aku.lt

Viber pokalbis