Mokėkite greitai ir saugiai su Apple Pay

Nuo šiol su „KREDA Prepaid Mastercard®” mokėjimo kortele galite mokėti naudojantis Apple Pay, kaip jums patogu. Pridėkite KREDA kortelę prie Apple Pay ir nedelsdami pradėkite mokėti naudodami iPhone, iPad, Apple Watch, Mac ar MacBook. Tai ypač greitas, paprastas ir saugus mokėjimo būdas.

Paprasta aktyvacija

KREDA mokėjimo kortele paprastai galite pridėti Apple Wallet programėlėje, kuri jau yra iPhone telefone.

Turėk visada su savimi

Pridėk KREDA mokėjimo kortele savo iPhone telefone ir visada turėk ją su savimi.

Atsiskaityk visur

Atsiskaityti su Apple Pay galite prekybos vietose kur yra galimybė atsiskaityti bekontakčiu būdu, internete bei mobiliuose aplikacijose

Daug įrenginių

Galite mokėti su iPhone, iPad, Apple Watch, Mac ar MacBook.

Paprasta ir saugu

Mokėjimo kortelės numeris nėra išsaugomas Apple įrenginyje ar Apple serveriuose ir negali būti perduotas pardavėjams. Naudodamiesi Apple Pay internete ir mobiliuose programėlėse galite atsiskaityti nekurdami paskyrų ir nepildydami formų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Apple Pay

Jeigu pametėte telefoną, kortelės blokuoti nereikia, nes jos duomenys nesaugomi telefone. Eikite į icloud.com/find, prisijunkite su savo „Apple ID“ paskyra ir pabandykite surasti pamestą įrenginį. Jeigu telefono rasti nepavyksta, pritaikykite praradimo režimą ir užblokuokite įrenginį. Taip pat galite atjungti įrenginį nuo „Apple Pay“ paskyros.

Gausite ir apie patvirtintas ir apie atliktas operacijas

12 skirtingų mokėjimo kortelių galima pridėti prie visų iPhone telefonų nuo iPhone 8 ir Apple Watch 3 serijos.

Viena mokėjimo kortelė gali būti pridėta prie 9 skirtingų įrenginių.

Kortelė Apple Pay piniginėje galios tiek pat, kiek ir plastikinė mokėjimo kortelė.

Taip, istorijoje atsispindės 10 paskutinių operacijų.

Taip mokėjimo kortelę galite pridėti dar kartą.

Viena iš jūsų kortelių bus nurodyta kaip numatytoji (Apple Pay paprašys nurodyti kortelę), bet elektroninės piniginės „Apple Wallet“ apačioje bus matomos visos jūsų mokėjimo kortelės. Tiesiog pasirinkite kortelę, kurią norite naudoti pasirinktam mokėjimui.

Atsiskaitant Apple Pay interneto ryšys jūsų mobiliajame telefone nereikalingas.

1: Jei jūsų „iPhone“ telefone yra veido atpažinimo funkcija (angl. „Face ID“), dukart paspauskite šoninį mygtuką. Atlikite autentifikaciją naudodami veido atpažinimo funkciją arba įvesdami kodą. Jei jūsų „iPhone“ telefone yra pirštų nuskaitymo funkcija (angl. „Touch ID“), padėkite pirštą ant pirštų nuskaitymo jutiklio.

2: Norėdami naudoti kitą savo turimą kortelę, paspauskite ant pagrindinės kortelės, kad pamatytumėte kitas korteles. Pasirinkite naują kortelę ir atlikite autentifikaciją FACE ID arba suveskite slaptažodį.

3: Pasirinkus korteles laikykite „iPhone“ viršutinę dalį prie bekontakčio skaitytuvo, kol ekrane pamatysite atlikta (angl. „Done“).

4: Atlikta!

KREDA grupės kredito unijų nariai nemoka jokių papildomų mokesčių.

Parduotuvėse

Visuose terminaluose, kurie turi bekontakčio atsiskaitymo galimybę Lietuvoje ir visame pasaulyje. Mokėjimo terminalai gali būti pažymėti tokiais ženklais:

Paveikslėlis3

Mobiliosiose programose

Daugelis mobilių programėlių priima „Apple Pay“, todėl jums nereikia įvesti kortelės informacijos, kad galėtumėte pirkti programėlėse. Tiesiog atsiskaitydami pasirinkite „Apple Pay“ ir naudokite „Touch ID“ arba „Face ID“, kad užbaigtumėte mokėjimą.

Internetinėse svetainėse

„Apple Pay“ taip pat galima atsiskaityti svetainėje „Safari“. Nesvarbu, ar perkate, ar aukojate naudodami „iPhone“, „iPad“, „Apple Watch“, „Mac“ ar „MacBook“, naudokite „Apple Pay“ nesukūrę paskyros.