Vaiko indėlis

Šis indėlis atidaromas Jūsų vaiko naudai ir pinigai yra kaupiami, kol Jūsų vaikas sulauks pilnametystės, ir pats galės nuspręsti kaip panaudoti ir investuoti sukauptus pinigus. Mažiausia šio indėlio suma yra 100 eurų.

Indėlio metinė palūkanų norma – 1,8 %.

Metinė palūkanų norma apskaičiuojama prie priimtų naujų 6-12 mėn. namų ūkių ir nefinansinių korporacijų indėlių vidutinės palūkanų normos pridedant fiksuotą AKU priedą 1,52 %. Tai reiškia, kad jūsų vaiko indėlio palūkanos niekada nebus mažesnė nei 1,52 %! Priimtų vaiko indėlių palūkanos, atsižvelgiant į vidutines palūkanas, pakeičiamos – rugsėjo 1 d. Palūkanos už indėlį skaičiuojamos kiekvieną dieną ir pridedamos prie indėlio likučio mėnesio paskutinę mėnesio dieną.
Papildomos sąlygos:

  • Kol nepasibaigęs terminas, indėlio dalimis atsiiminėti negalima.
  • Nutraukus indėlį anksčiau termino išmokamos priskaičiuotos visos palūkanos, išskyrus už paskutinius 12 mėnesių.

Vaikui, kuriam atidarytas vaiko indėlis, sulaukus pilnametystės netaikomas įstojimo į AKU narius mokestis (jeigu indėlis buvo išlaikytas ne mažiau kaip trejus metus).

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  • Vadybininkė Kamilė
  • +370 686 53542

  • Vadybininkė Loreta
  • +370 686 53542

Aktuali informacija indėlininkams

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymu, teikiame informaciją apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai. Informaciją  rasite čia.

Atvejai, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai