Sveikiname su Tarptautine kredito unijų diena

Tarptautinę kredito unijų dieną šiandien švenčia daugiau kaip 100 pasaulio valstybių, kuriose yra apie 57 tūkst. kredito unijų. Daugiau kaip 215 milijonų gyventojų sėkmingai naudojasi unijų teikiamomis paslaugomis, o bendras visų unijų turtas siekia apie 1,7 trilijonų eurų. Ši graži tradicija gyvuoja jau 68-erius metus - trečiasis spalio ketvirtadienis yra skirtas paminėti kredito unijų veiklai ir pasiekimams. Didėjantis narių skaičius įrodo kooperacijos naudą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.Lietuvoje pirmoji kredito unija Taupmenų skolinimosi bendrovė buvo įkurta 1871 m. Pabiržėje. Kredito unijos ypač išpopuliarėjo prieškario Lietuvoje, kurios užėmė 30 proc. tuometinės finansų rinkos dalį. Atkūrus Nepriklausomybę, kredito unijos veiklą atnaujino 1995 m. Pirmąja kredito unija tapusi „Vievio taupa“.Sveikiname visus su šia švente ir dėkojame visiems Akademinės kredito unijos nariams, partneriams už tikslingą veiklą kuriant vieningą kredito unijų bendruomenę. Linkime prasmingų darbų, ryžto ir konstruktyvaus bendradarbiavimo priimant svarbius sprendimus, tarpusavio supratimo ir pasitikėjimo kuriant darnią kredito unijų bendruomenės ateitį.

Pagarbiai

Jūsų Akademinė kredito unija

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.