Svarbi informacija apie Akademinės kredito unijos darbą karantino metu

Paskelbus karantiną šalyje ir joje įvedus tam tikrus apribojimus fiziniams bei juridiniams asmenims, norime informuoti apie pokyčius susijusius su AKU narių aptarnavimu ir apie saugumo priemones, kurių imamės norėdami apsaugoti Jus ir unijos darbuotojus.

Laikinas fizinio asmens paskolos mokėjimo sustabdymas:

Jei netekote darbo arba negalite planuoti ateinančių mėnesinių įmokų dėl paskelbto karantino, siūlome galimybę atidėti paskolos dalies grąžinimą 3 mėnesių laikotarpiui. Šia galimybe galite pasinaudoti jei:

  • šiuo metu esate neapmokamose atostogose;
  • dėl paskelbto karantino gaunate mažesnes pajamas arba jų negaunate visai;
  • netekote darbo;
  • dėl kitų su paskelbtu karantinu susijusių priežasčių.

Laikinas juridinio asmens paskolos mokėjimo sustabdymas:

Verslo subjektams, dėl šalyje paskelbto karantino susiduriantiems su sunkumais ir negalintiems užtikrinti nepertraukiamų būsimų verslo paskolos įmokų, siūlome galimybę atidėti paskolos dalies grąžinimą 3 mėnesių laikotarpiui. Paskolos įmokų sustabdymas svarstomas individualiai, todėl kviečiame susisiekti su savo vadybininku ir telefonu arba elektroniniu paštu aptarti savo atvejį.

Papildomos saugumo priemonės Akademinėje kredito unijoje:

  • Esant neatidėliotinai būtinybei apsilankyti kredito unijoje, prieš atvykstant praneškite apie tai telefonu unijos darbuotojams.
  • Lankytojai į kredito unijos patalpas įleidžiami po vieną arba du, priklausomai nuo galimybių užtikrinti rekomenduojamą saugų atstumą tarp patalpoje esančių žmonių.
  • Į kredito uniją atvykite be lydinčiųjų asmenų, šeimos narių;
  • Saugodami savo ir aplinkinių sveikatą į kredito uniją atvykite dėvėdami apsaugos priemones: kaukes, vienkartines pirštines.
  • Nevykite į kredito uniją jei jaučiate peršalimo arba kitus COVID-19 virusui būdingus simptomus, arba esate mažiau nei prieš 14 dienų grįžę iš užsienio.

Rinkitės elektroninius aptarnavimo kanalus

Rekomenduojame rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams, ar norintiems finansinės konsultacijos, susisiekti su AKU darbuotojais telefonu, elektroniniu paštu, užpildžius užklausą kredito unijos internetinėje svetainėje.

Jei neturite su kredito unija sudarytos elektroninių paslaugų teikimo sutarties, susisiekite su unijos, kurios nariu esate, darbuotojais ir aptarkite patogų ir saugų būdą gauti interneto banko e.kreda paskyrą kasdienius finansinius reikalus tvarkyti elektroninėje erdvėje.

Bekontakčiai mokėjimai

Venkite grynųjų pinigų. Atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, prekes pirkite internetu arba pasinaudokite bekontakčiais atsiskaitymais. Visgi atsiradus būtinybei turėti grynųjų pinigų, saugokite save ir aplinkinius, rinkitės bankomatų paslaugą ir nevykite pinigų išgryninimo paslaugą atlikti kredito unijoje.

Jei neturite bekontaktės KREDA MasterCard kortelės, susisiekite su unijos, kurios nariu esate, darbuotojais ir aptarkite kaip atsiimti kortelę saugiu ir Jums patogiu būdu.

Esame pasiruošę atsakyti Jums rūpimus klausimus telefonu +370 686 53542, elektroniniu paštu info@aku.lt arba užpildžius užklausą aku.lt svetainėje.

Akademinės kredito unijos administracija

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.