Startavo LCKU sistemos paskolų akcija "Neribokite savo norų"

Artėjant gražiausioms metų šventėms kviečiame dalyvauti LCKU organizuojamoje vartojimo paskolų akcijoje „Neribokite savo norų“. Akcijos metus kredito unijose bus taikomos draugiškos palūkanos vartojimo paskoloms. Akademinė Kredito Unija kartu su kitomis LCKU sistemai priklausančiomis kredito unijomis prisideda prie akcijos, kurios metu vartojimo paskolos palūkanos mūsų unijoje tik nuo 8 proc. Akcija vyksta iki 2013 m. gruodžio 31 d. Taip pat galite pateikti virtualią užklausą, kelioms kredito unijoms iš karto – taip galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį pasiūlymą.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.