Šiandien AKU sukanka 21 metai!

Mes turime šimtus priežasčių padėkoti Jums, bet viena iš jų yra svarbiausia – Jūs esate su mumis! Norime pranešti džiugią žinią – Akademinei kredito unijai balandžio 17 d. sukanka 21 metai.Šiais metais kredito unija pasitikdama 21–ąjį gimtadienį gali didžiuotis turėdama 5690 narių, kurie laiko 25,5 mln. eurų indėlių, sukaupusi daugiau nei 29 mln. eurų turto, pasiekusi 20,9 mln. paskolų portfelį. Šaliai pergyvenus ekonomikos pakylėjimą, krizę, besitęsiančią pinigų infliaciją, Akademinė kredito unija išliko stipri ir konkurencinga finansų rinkos dalyvė Kauno mieste bei rajone. Unija per visus gyvavimo metus išsaugojo vertybę – būti arčiau žmogaus. Tai vertybė ir vienas svarbiausių ir iki šių dienų išlikęs uždavinys.Nuoširdžiai sveikiname Jus su 21-uoju AKU gimtadieniu. Unijos gimtadienis –kiekvieno nario šventė!Jūsų Akademinė kredito unija

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.