Pranešimas dėl lėšų ir indėlių saugumo

Šiuo metu visas pasaulis akylai stebi įtemptą situaciją Ukrainoje, šalys ne tik deklaruoja palaikymą, bet ir imasi sankcijų Rusijai. Natūralu, kad vykstant tokiems pokyčiams, kyla papildomų klausimų. Šių dienų įvykių kontekste daugybė žmonių jaudinasi dėl savo ir asmeninių lėšų saugumo, todėl patikiname, jog Akademinė kredito unija dirba įprastu režimu, visos unijų funkcijos ir paslaugos teikiamos įprasta tvarka.

Taip pat papildomai pažymime, jog Lietuvoje registruotose kredito įstaigose laikomi indėliai yra apdrausti valstybinių indėlių ir investicijų draudimu sumai iki 100 tūkstančių eurų. Toks draudimas galioja kiekvienam indėlininkui, kiekvienoje kredito įstaigoje, įskaitant ir Akademinę kredito uniją.

Akademinė kredito unija laikosi nustatytų taisyklių, vietinių ir tarptautinių susitarimų ir teisės aktų, glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos banku. Mes ir toliau atidžiai stebime situaciją, kad užtikrintume, jog mūsų rizikos valdymo sistema išliktų stabili ir veiktų tinkamai, atsižvelgiant į iškilusias aplinkybes. Klientus informuojame apie visus jiems aktualius pokyčius, taip pat papildomai konsultuojame visais jiems rūpimais klausimais. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu labai svarbu vadovautis oficialiais ir patikrintais informacijos šaltiniais.