Parama investicijoms į žemės ūkio valdas

Nuo 2016 m. kovo 1 d. iki kovo 31 d. bus renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos veiklos srities ,,Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ supaprastintąsias įgyvendinimo taisykles. Jos taikomos pareiškėjams, kurių ūkių ekonominis dydis, išreikštas produkcijos standartine verte, yra nuo 8000 Eur iki 50000 Eur.

Pareiškėjais galės būti fiziniai ir juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio veikla, nustatyta tvarka savo vardu įregistravę ūkininko ūkį ir valdą, veikiantys ne trumpiau kaip 12 mėn. iki paramos paraiškos pateikimo dienos. Daugiau apie tais skaitykite čia

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.