Nuo mokslo iki verslo: atidaryti odontologijos kabinetą įkvėpė noras tobulėti

Akademinės kredito unijos Darius Zasimauskas, įmonės „Dantų metodai“ įkūrėjas sako, kad idėja įkurti nuosavą verslą gimė ne tik iš noro realizuoti save, bet ir padėti žmonėms išspręsti sveikatos problemas.

Dvi įmonės po vienu stogu

Odontologo-ortopedo išsilavinimą turintis verslininkas 15 m. dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universitete, kol suprato, kad mokslinė veikla vidinio džiaugsmo neatneš ir reikia imtis kažko kito.

„Laikui bėgant supratau, kad man įdomesnis praktinis darbas su pacientais, nes santykis su pacientu man visuomet – pats svarbiausias. Mėgstu padėti žmonėms, juos išklausyti. Taip pat kaip savo srities profesionalas siekiu atrasti naujus tobulėjimo horizontus protezavimo srityje. Bendradarbiavimas su kolega ir nuvedė mus prie idėjos įkurti dvi įmones po vienu stogu, kur pacientai gali sulaukti visapusiškos pagalbos – nuo dantų terapijos iki protezavimo“, – pasakoja AKU narys D. Zasimauskas, įmonę įkūręs prieš dvejus metus.

Klientų sulaukia per rekomendacijas

Klientų srautai, anot D. Zasimausko, augo pamažu, tačiau tai diktuoja ir rinkos tendencijos. „Per visą savo egzistavimo laikotarpį nesame įgyvendinę jokios ryškesnės reklamos kampanijos, todėl klientų eilių nesulaukiame, tačiau visi pacientai pas mus ateina per rekomendacijas. Visoje Lietuvoje daugiausiai odontologų yra ruošiama Kaune, todėl didžiausia odontologinių kabinetų koncentracija yra būtent čia. Palyginus su Vilniumi, ten odontologų yra panašiai kaip ir Kaune, tačiau gyventojų skaičius kur kas didesnis, todėl kartais sulaukiame net ir pacientų iš kitų miestų“, – teigia įmonės „Dantų metodai“ įkūrėjas.

Kaip administruoti įmonę, kaip rasti balansą, išlaikant puikius santykius su darbuotojais, bet tuo pačiu – ir stiprias vadovo pozicijas – visa tai iki tol moksline veikla užsiėmusiam vyrui buvo didžiausi iššūkiai.

„Vadovavimo meno mokytis niekur neteko, tačiau dirbant su profesionalais su sunkumais susidoroti lengviau. Sunkiausia – perlipti per save, nes esu geranoriškas vadovas, tačiau turint savo įmonę reikia kolegoms nustatyti ir tam tikrus reikalavimus“, – aiškina pašnekovas.

Pradėdamas ir plėtodamas verslą Darius pasitelkė viešai prieinamą korespondenciją, labai daug domėjosi, skaitė ir savarankiškai atliko tam tikrus rinkos tyrimus. Kurdama verslą moteris pasinaudojo Akademinės kredito unijos suteikta lengvatinė paskola iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020, finansuojamo Europos socialinio fondo lėšomis“, tiek darbo užmokesčio kompensavimo priemonė „Subsidijos verslo pradžiai“ tapo rimta paskata judėti pirmyn.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.