Nepamirškite priduoti finansinių ataskaitų

Akademinė kredito unija rūpindamasi savo klientais, primena, kad įmonės norinčios gauti finansavimą arba turinčios kreditą, privalo pateikti Registrų centrui finansines ataskaitas. Todėl AKU prisideda prie Registrų centro raginimo juridinius asmenis, jau pasitvirtinusius 2020 m. finansines ataskaitas. Primename, kad jas pateikti reikia iki 2021 m. gegužės 31 d.

Pildyti ir teikti finansines ataskaitas juridinio asmens vadovas ar įgaliotas asmuo gali prisijungęs prie Registrų centro elektroninės paslaugų sistemos. Daugiau informacijos apie finansinių ataskaitų elektroninių rinkinių pildymą ir teikimą galima rasti Registrų centro interneto svetainėje adresu www.registrucentras.lt/FA.

Juridinių asmenų kiekvienais metais teikiamos finansinės ataskaitos prisideda prie verslo ir organizacijų skaidrumo, didina visuomenės pasitikėjimą verslo aplinka, sustiprina įmonių atskaitingumą prieš visuomenę, klientus, partnerius, savo akcininkus ir įmonės darbuotojus.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.