Kviečiame dalyvauti bendruomenių rėmimo programoje "Gera kurti kartu! 2014"

Nuo lapkričio mėnesio startavo bendruomenių rėmimo programa „Gera kurti kartu!”. Programa skirta bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų (NVO) inicijuotiems projektams ir veikloms finansuoti ar padėti įgyvendinti. Programos globėja – Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU), kuri vienija 63 kredito unijas. Bendruomenei ar nevyriausybinei organizacijai, tereikia sugalvoti vertingą idėją, ateiti į savo miesto kredito uniją ir užpildyti paraišką projektui parengti. Paraišką būtina pateikti iki 2014 m. gruodžio 1 d. Vieno projekto finansavimo vertė gali siekti 3 tūkst. Lt.Kviečiame dalyvauti bendruomenių rėmimo programoje „Gera kurti kartu! 2014“Jau startavo bendruomenių rėmimo programa „Gera kurti kartu!”. Programa skirta bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų (NVO) inicijuotiems projektams ir veikloms finansuoti ar padėti įgyvendinti. Programos globėja – Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU), kuri vienija 63 kredito unijas.

LKU_bendruomeniu_2014

„Mūsų valstybėje yra be galo daug organizacijų, kurios rūpinasi ir stengiasi spręsti įvairiausius visuomenės iššūkius ar glūdančias problemas. Su šia programa norime padėti Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenėms vykdyti savo veiklą dar geriau. Kviečiame drauge su kredito unijomis gerinti aplinką, padėti socialiai atskirtiems asmenims, plėsti finansinį švietimą ir kurti naujas galimybes kartu“, – teigia programos “Gera kurti kartu” projekto vadovė Greta Šniaukštaitė.Bendruomenei ar nevyriausybinei organizacijai, tereikia sugalvoti vertingą idėją, ateiti į savo miesto kredito uniją ir užpildyti paraišką projektui parengti. Paraišką būtina pateikti iki 2014 m. gruodžio 1 d. kredito unijai, kuri priklauso LCKU sistemai.Projektų paraiškas gali teikti jaunimo, mokyklų ir aukštųjų mokyklų bendruomenės, savanorių bei kitos nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės.Vieno projekto finansavimo vertė gali siekti 3 tūkst. Lt. Viena bendruomenė gali pateikti keletą projektų, kurių bendra suma neviršytų 3 tūkst. Lt. Paskirta suma projektui įgyvendinti gali būti ir mažesnė, nei numatyta pateiktoje paraiškoje. Tokiu atveju bendruomenė turi patvirtinti, kad galės įvykdyti projektą, esant mažesniam finansavimui, nei buvo nurodyta pateiktoje paraiškoje.Bendruomenių rėmimo programos iniciatyva gimė prieš aštuonerius metus, per tą laiką išspręsta ir finansuota per keletą šimtų skirtingų organizacijų ir bendruomenių idėjų.Informacija apie projektų rėmimo programą ČIAParaiškos forma pasiekiama ČIA

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.