KREDOS grupė prisijungė prie iniciatyvos padėti nuo Covid-19 nukentėjusiems gyventojams ir verslo subjektams

KREDA kredito unijos prisijungė prie Lietuvos bankų asociacijos (LBA) iniciatyvos prisidėti prie pagalbos nuo COVID-19 nukentėjusiems gyventojams bei verslams ir kartu su LBA nariais pasirašė moratoriumus dėl laikino kredito įsipareigojimų atidėjimo privatiems klientams ir juridiniams asmenims.

Moratoriumas fiziniams asmenims

Šiuo moratoriumu įsipareigojama, nekeičiant sutarties sąlygų ar palūkanų, suteikti galimybę visiems privatiems KREDA unijų klientams būsto paskolų įmokas atidėti iki vienerių metų, o vartojimo kreditų – iki pusmečio.

Visiems fiziniams asmenims, kurie iki karantino pradžios tvarkingai mokėjo įmokas, tačiau dėl koronaviruso situacijos susidūrė su finansiniais sunkumais, neteko darbo ar dalies pajamų, raštu apie tai informavus kredito uniją, iki 12-os mėnesių bus atidėtas pagrindinės būsto paskolos dalies mokėjimas. Vartojimo kreditams KREDA unijos moratoriumo periodu taikys atidėjimą iki pusės metų. Atidėjimo laikotarpiu klientui liks mokėti tik palūkanas ar kitus periodinius mokėjimus.

Individualiai bus sprendžiama tik dėl tų klientų, kurie jau iki 2020 m. kovo 16 d. turėjo reikšmingų bei įsisenėjusių finansinių problemų, vėlavimų ar nemokų.

Moratoriumas fiziniams asmenims įsigalioja 2020 m. balandžio 20 d. ir galioja iki 2020 m. liepos 1 d.

Susipažinti su dokumentu galite čia.

Moratoriumas juridiniams asmenims

KREDA unijos, prisijungusios prie LBA iniciatyvos skirtos spręsti dėl COVID-19 pandemijos atsiradusias trumpalaikes kliento likvidumo būklės pablogėjimo situacijas, įsipareigoja keisti savo klientams – juridiniams asmenims – išduotų paskolų, kuriose numatyti daliniai paskolos grąžinimai, grąžinimo grafikus, atidedant paskolų grąžinimo įmokas iki 6 mėn. laikotarpiui. Moratoriumas galioja paskolų sutartims, pasirašytoms iki 2020 m. kovo mėn. 16 d.

Šiuo moratoriumu KREDA kredito unijos įsipareigoja iki 6 mėn. laikotarpiui atidėti paskolos grąžinimo mokėjimus, klientui toliau mokant palūkanas. Moratoriumas netaikomas, jei kredito unija padaro išvadą, kad moratoriumo taikymas ekonomiškai nepateisinamas, t. y., jei kliento finansiniai sunkumai egzistavo jau iki 2020 m. kovo 16 d. arba yra neįveikiami.

Moratoriumas juridiniams asmenims įsigalioja 2020 m. balandžio 24 d. ir galioja iki 2020 m. liepos 1 d.

Susipažinti su dokumentu galite čia.

Dėl galimybės laikinai atidėti kredito įsipareigojimus kviečiame kreiptis į savo asmeninį vadybininką, arba elektroniniu paštu info@aku.lt. Vadybininkų kontaktus galite rasti čia.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.