„Kreda“ kredito unijos teiks valstybės subsidijuojamas būsto paskolas

Nuo rugsėjo mėnesio jaunos šeimos, siekiančios įsigyti pirmąjį būstą šalies regionuose, gali pretenduoti į valstybės paramą. Valstybės subsidijuojamas paskolas pradeda teikti ir KREDA kredito unijos, veikiančios įvairiuose Lietuvos regionuose.

„Šiuo metu KREDA grupės unijos su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija baigia pasirašyti sutartis. Kai kurios mūsų kredito unijos sutartis jau pasirašė ir būsto paskolas jau pradėjo teikti. Planuojame, kad per artimiausias savaites prie paskolų teikėjų prisijungs 10 iš 11 grupės kredito unijų“, – teigia KREDA Rizikos departamento direktorė Aistė Čepulė.

Pabrėžiama, kad skirstydama subsidijas Socialinės apsaugos ir darbo ministerija netikrina kliento kreditingumo – subsidijos suteikimas negarantuoja, kad ją gavusi šeima gaus ir būstui įsigyti reikalingą paskolą. Besiskolinančių finansinis pajėgumas yra vertinamas KREDA kredito unijose, kur detaliai įvertinamos kiekvieno besikreipiančio galimybės.

„Grupės kredito unijos veikia Biržų, Ignalinos, Raseinių, Šakių, Šilalės, Kupiškio, Kauno, Panevėžio regionuose, kuriuose ir sieksime padėti jaunoms šeimoms įsikurti. Ilgametė patirtis dirbant regionuose leidžia objektyviai vertinti kiekvieną planuojamą įsigyti objektą, suprantame regionų specifiką, pažįstame čia gyvenančius žmones ir jų aplinką. Mums galioja tokie patys atsakingo skolinimo nuostatai kaip ir kitoms finansinėms institucijoms, esame greiti ir lanksčiai reaguojame į mūsų klientų poreikius bei siekiame pasiūlyti geriausią kliento situaciją atitinkantį finansinį sprendimą“, – priduria Aistė Čepulė.

Kaip numatyta finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatyme, imant paskolą privaloma įkeisti turtą, už kurį yra gauta subsidija. Ketinantiems pasinaudoti šia finansavimo galimybe svarbu žinoti, kad 10 m. po subsidijos gavimo negalima šio turto perleisti tretiesiems asmenims – jei šis reikalavimas bus pažeistas, subsidiją reikės grąžinti. KREDA kredito unijos svarstys ir tas paraiškas, kuriomis pretenduojama įsigyti pilnai neįrengtą butą ar nebaigtą statyti namą. Pagal įstatymą subsidija negalima tik turto rekonstrukcijai.

Kaip gauti būsto paskolą unijoje

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.