KREDA grupė tęsia bendradarbiavimą su Dakaro legenda

Intensyviausią pasirengimo Dakaro raliui etapą Antanas Juknevičius pasitinka ramus ir užtikrintas. Komanda pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą su pagrindiniu partneriu, išlaikydama „Kreda” komandos pavadinimą, skelbiama pranešime žiniasklaidai.Dakaro legendos ir „KREDA“ bendradarbiavimas kiek netikėtai prasidėjo prieš pat 2020-ųjų Dakaro lenktynes. Tą kartą A. Juknevičius juokavo, kad jo komandoje priimami pankiški sprendimai tuo pačiu džiaugdamasis, kad „KREDA“ jo komandai – tobulas partneris.

Akademinė kredito unija yra dižiausia KREDA grupės narė. Šia grupę vienija neeiliniai žmonės – užsispyrę, atkaklūs ir nebijantys nei sunkaus darbo, nei iššūkių. Pernai mūsų partnerystė startavo žaibiškai, tačiau per metus glaudžiai ir tikslingai dirbdami subrandinome gerus rezultatus. Gal dėl to nebuvo kilę didesnių abejonių dėl mūsų tolesnio bendradarbiavimo ateities, beliko tik susitvarkyti formalumus. Dar tikrai yra ką nuveikti kartu, todėl nekantrauju judėti į priekį.“ – kalbėjo A. Juknevičius

Lenktynininkui pritarė ir „KREDA“ grupės valdybos pirmininkė, Kristina Simonovič.

„KREDA“ grupė savo veikloje vadovaujasi vertybėmis, kurios svarbios pačių aukščiausių rezultatų siekiantiems ir trokštantiems būti tik tarp geriausių savo srityje – tai lankstumas, skaidrumas, atsakingumas. Panašiai, skriedamas link finišo, su visa savo komanda dirba ir Antanas Juknevičius. Prie sportininko geriausių savybių dar reikėtų pridėti ir paprastumą. Tad rasti bendrą kalbą buvo tikrai nesunku. Greičiausiai tai ir lėmė mūsų pasirinkimą - tapti šio Dakaro lenktynininko partneriais.“

Sėkmingas turas po Lietuvą

Šią vasarą Antanas Juknevičius su „KREDA“ leidosi į trijų mėnesių trukmės turą po Lietuvą – „KREDA veža Dakaro istorijas“ ir aplankė visas įvairiausiuose Lietuvos regionuose įsikūrusias grupės kredito unijas bei ten gyvenančius savo gerbėjus džiugino įdomiais ir intriguojančiais pasakojimais.

,„KREDA“ – bendruomeninis bankas skirtas visiems, kurie ieško patikimo finansinių paslaugų teikėjo. Džiaugiuosi, kad šis turas buvo nuostabi galimybė užmegzti glaudų ryšį su šios bendruomenės nariais. Susipažinau su unijų veiklos specifika ir jų darbuotojais. Jie ten kaip šeima: kartu keliauja, puoselėja socialines iniciatyvas, o svarbiausia kartu dalyvauja unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmime.”– žavėjosi lenktynininkas.

Bendradarbiavimas žengė į naują lygį

Visai neseniai pirmąjį gimtadienį atšventęs sėkmingas Dakaro legendos ir „KREDA“ kredito unijų bendradarbiavimas buvo ne tik pratęstas, bet ir žengė į kitą lygmenį. Antanas Juknevičius tapo vienos “KREDA” grupės unijos nariu. Unijos savo veiklą grindžia tokiais principais kaip saugumas, patikimumas ir bendruomeniškumas. O žinot, kas yra geriausia dalis? Kad čia ne tik tušti žodžiai. Čia gaunu patikimas ir profesionalias finansines paslaugas ir kartu dalyvauju unijos valdyme.“ – savo pasirinkimu džiaugėsi lenktynininkas.

Antanas Juknevičius – labiausiai patyręs ir visus savo 10 Dakarų finišavęs sportininkas iš Lietuvos. Lenktynininkas tris kartus pagerino Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje. 2018-aisiais A. Juknevičius organizatorių oficialiai pripažintas Dakaro ralio Legenda

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.