Kovo 25 d. i-Unijoje bus laikinai apribota galimybė vykdyti mokėjimus

Gerbiami AKU nariai,

Informuojame, kad 2016 m. kovo 25 d. LKU kredito unijų grupės internetinėje bankininkystėje bus laikinai apribota galimybė vykdyti mokėjimus į visas kredito įstaigas, išskyrus LKU grupės kredito unijas. LKU kredito unijų grupė naudojasi STEP2 tarpuskaitos namų paslaugomis, šiai sistemai Didysis penktadienis (kovo 25 d.) yra nedarbo diena, todėl tą dieną tarpbankiniai mokėjimų nurodymai į kredito įstaigas nebus vykdomi.

Kovo 25 d. įvykdžius mokėjimo pavedimus į kredito įstaigas, mokėjimai bus įvykdyti ir pinigai pervesti kovo 29 d. (antradienį). Tai negalioja pinigų pervedimams tarp savo sąskaitų, tarp LKU grupės kredito unijų ir pinigų pervedimo užskaitymui iš kitų kredito įstaigų į kredito unijų narių sąskaitas. Vykdant pinigų pervedimus tarp LKU grupės kredito unijų, mokėjimai bus įvykdyti iš karto.

Apgailestaujame už nepatogumus ir kviečiame skubius pinigų pervedimus į nurodytus komercinius bankus įvykdyti iki š.m. kovo 25 d.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.