Išskirtinė galimybė atsinaujinti įmonės informacines technologijas

Ar esate patekinti savo įmonės kompiuterine įranga? Ar norėtumėte modernizuoti verslo procesus įsidiegiant programinę įrangą pritaikytą Jūsų įmonėms poreikiams? Ar norite įgyti konkurencinį pranašumą? Įgyvendinkite verslo projektus, pasinaudodami  Europos Sąjungos parama ir Akademinės kredito unijos sprendimais. Šiuo metu Ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę E-verslas, kurios tikslas – paskatinti įmones diegti elektroninio verslo sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti verslo procesus. Finansuojamas programinės įrangos ir kompiuterių įsigijimas. Maksimali paramos suma iki 35000 EUR. Daugiau informacijos rasite šiame pasiūlyme.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.