Dar daugiau galimybių su KREDA mokėjimų kortele

Beveik kiekvienas iš mūsų naudojame bent vieną mokėjimo kortelę, su kuria atsiskaitome parduotuvėje, išgryniname pinigus ar pervedame juos į sąskaitą.

Akademinė kredito unijos teikia įvairias tradicines, kasdienes finansines paslaugas. Viena iš jų mokėjimo kortelės – su kredito limitu. Taip pat atliekame grynųjų pinigų operacijas, teikiame gyventojams būsto paskolas. Nariai finansines operacijas gali atlikti internetinės bankininkystės platformoje ar kredito unijos skyriuje.

Su KREDA mokėjimų kortele galima išsigryninti per mėnesį iki 500 nemokamai. Atlyginimą, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir kitas lėšas saugiai galima laikyti savo kortelės sąskaitoje.

Kokios galimybės su KREDA MasterCard?

Patogu tai, kad su MasterCard išsiimsite grynus pinigus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio bankomatuose, kas labai praverčia lietuviams emigrantams ar daug keliaujantiems žmonėms. Su šia kortele galite vykdyti visas kasdienines pinigines operacijas:

  • Atsiskaityti įprastose ir elektroninėse parduotuvėse Lietuvoje ir užsienyje.
  • Pasiimti grynųjų pinigų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose.
  • Pasitikrinti likutį visuose Lietuvos bankomatuose.
  • Mokėti bekontakčiu būdu iki 50 Eur. Pirmą kartą atsiskaitant bekontakte kortele, saugumo sumetimais reikės įvesti kortelės PIN kodą. (pastaba tai negalioja HERKUS kortelėms).
  • Kortelę galima užsisakyti nuo 14 metų amžiaus.
  • Jei neturite galimybės atvykti į kredito uniją, užsakytą kortelę, jums pageidaujant, kredito unijos darbuotojas galės išsiųsti paštu.

Naudokitės kreditu, jei trūksta pinigų prieššventiniu laikotarpiu

Artėjant didžiausioms metų šventėms gyventojai dažniau nori susitvarkyti namus, pakeisti interjerą, baldus, buitinę techniką. Visa tai kainuoja ir sąskaita ištuštėja.

Vis tik, turėdami KREDA MasterCard reikalingų daiktų reikiamu metu galite įsigyti, pasinaudoję kreditu, kurio limitas gali būti net iki 6000 Eur. Taigi, nereikia, įkeisti turto, norint pasiskolinti pinigų. Kreditas grąžinamas fiksuotomis įmokomis kartą per mėnesį. Jei norite pasirinkti laisvesnį grafiką, siūlome pasinaudoti vartojimo paskolų galimybėmis. Pasiskolintas lėšas persivesite į kortelės sąskaitą ir patogiai atsiskaitysite už pirkinius. Tokių paskolų atveju turėsite galimybę pradėti grąžinti įmokas už paskolas ne nuo pirmo mėnesio, o pavyzdžiui, po trijų mėnesių. Taip pat patariame nepamiršti, kad už kreditu išleistą sumą bus skaičiuojamos palūkanos. Naudotis skolintais pinigais derėtų tik tada, kai žinote, jog turite stabilias pajamas ir galėsite mokėti mėnesio įmokas.

Per karantiną padidintas atsiskaitymo kortele limitas

Kredito kortelės karantino metu tampa viena iš priemonių, padedančių išvengti kontakto su grynais pinigais ir taip dar labiau apsisaugoti nuo viruso. Akademinė kredito unija kartu su KREDA, atsižvelgdamos į šią situaciją, padidino kortelės MasterCard bekontakčio atsiskaitymo galimybes iki 50 Eur. Galima atlikti penkias operacijas iš eilės, neįvedant PIN kodo. Tai suteikia didelį patogumą apsiperkant. Tuo labiau, kad prieš šventes pirkinių krepšeliai didėja, apsiperkama keliose vietose.

Įsigyti bekontaktę mokėjimų kortelę galima net neišėjus iš namų. Tereikia susisiekti su Akademinės kredito unijos klientų vadybininku ir užsakyti kortelę arba parašyti prašymą per e. kredą. Pagaminta kortelė bus išsiųsta jums į namus už papildomą mokestį. KREDA siekia būti arčiau žmonių ir teikti dar patogesnes paslaugas. Jau netrukus, dar iki Kalėdų, planuojama paleisti momentinius mokėjimus, o kitas žingsnis – mobili e. kreda programėlė, kuri suteiks galimybę saugiai, greitai ir paprastai naudotis banko paslaugomis „Apple“ bei „Android“ sistemų išmaniųjų telefonų naudotojams. Pasitikime Naujuosius su patikimu finansų partneriu!

Pagarbiai

Jūsų Akademinė kredito unija

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.