Bėk kartu su AKU Kauno maratone!

Akademinė kredito unija - didžiausio masinio renginio Kaune vardinė rėmėja, siūlo Birželio 14 d. bėgti kartu 5 kilometrų AKU trasoje. Pirmiems 8 bėgikams, užsiregistravusiems el. paštu elena@aku.lt iki gegužės 26 d., AKU padovanosnemokamą bėgimą! Visi bėgsime su vienodais AKU sportiniais marškinėliais. Nespėjusiems pakliūti į 8-tuką, dalyvio mokestis - 5 €. Tikime, kad bėgti galite visi! Įveikti 5 kilometrus, neskubant ir smagiai leidžiant laiką, sudėtinga nebus ir pirmą kartą varžybose dalyvaujančiam! Daugiau apie renginį skaitykite čia:

Kauno Maratonas AKU
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.