AKU nariai "Pink Run" bėgime

Pirmąją spalio dieną Kauno senamiestis nusidažė tūkstančiais rožine spalva pasidabinusių bėgikų. Jie susirinko į jau ketvirtą kartą organizuojamą paramos bėgimą „Pink Run“. Krūties vėžio prevencijai ir paramai skirtame renginyje bėgo ir pačios su liga kovojančios moterys, ir greičiausi šalies bėgikai.

Šias metais Akademinė kredito unija buvo viena iš „Pink Run“ bėgimo rėmėjų, už kurios komandą bėgo 6 nariai. Norime padėkoti ne tik nariams bėgusiems už Akademinės kredito unijos komandą, bet ir visiems dalyviams, kurie bėgimu ir parama palaiko sunkiai sergančias moteris.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.