AKU dovanoja nuotolinį mokesčių patarėją paėmusiems naują verslo kreditą

Mokesčių SUFLERIS – tai darbo priemonė buhalteriams, kurioje rasite kokybišką informaciją apie mokesčių naujienas, apskaitą ir praktines situacijas, su kuriomis susiduria kitos Lietuvos įmonės. Mokesčių SUFLERIU pasitiki ir naudoja jau daugiau nei 3000 sėkmingų Lietuvos įmonių. Su Mokesčių SUFLERIU Jūsų buhalteris nieko svarbaus nepraleis, o vadovas priims užtikrintus sprendimus.

Kiekvienam AKU nariui paėmusiam verslo kreditą, įteiksime dovaną – 1 mėnesio PRO abonentinio plano prenumeratą pas mūsų partnerį - Mokesčių SUFLERĮ.

Daugiau apie Mokesčių suflerį rasite čia.

Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.