Akademinė kredito unija kartu su Kreda grupe prisijungė prie Europos Sąjungoje veikiančių momentinių mokėjimų platformos

Ši paslauga Lietuvoje ir kitose Europos šalyse vertinama už ypatingą greitį ir funkcionalumą - vos per kelias sekundes nuo pavedimo pinigai pasiekia adresatą visą parą be poilsio ir švenčių dienų. Mūsų šalyje prie šios tarptautinės sistemos taip pat yra prisijungę SEB, Šiaulių bankas, AS Citadelė Lietuvos filialas, Swedbank, Rato kredito unija. ir elektroninių pinigų įstaigos „Paysera LT“, UAB, Revolut Payments UAB, SumUp EU Payments UAB, TRUSTCOM FINANCIAL UAB, Transactive Systems UAB, UAB „Argentum mobile“, UAB „NIUM EU“, UAB Travel Union ir Verse Payments Lithuania UAB.

Momentinių mokėjimų paslauga, skirta bendrą mokėjimų eurais erdvę (SEPA) sudarančioms Europos valstybėms. Lietuvos bankas šią paslaugą įdiegė savo mokėjimų sistemoje CENTROlink. Šis mokėjimo būdas toks pat saugus kaip ir įprastas, pavyzdžiui, per internetinę bankininkystę arba mobiliąją programėlę telefone.

Nuo šiol AKU nariai turės galimybę realiuoju laiku atsiskaityti su tiekėjais, partneriais, o lėšos įskaitomos akimirksniu – net jei jos pervedamos tarp skirtingų mokėjimo paslaugų teikėjų Europos Sąjungos valstybėse. Svarbu, kad finansinių paslaugų įstaiga, kurios paslaugomis naudojasi gavėjas arba siuntėjas būtų prisijungusi prie momentinių mokėjimų schemos.

Norėdami atlikti momentinį mokėjimą Akademinės kredito unijos nariai gali tai padaryti, prisijungę prie savo interneto banko paskyros "E.KREDA", „Mokėjimų“ meniu turi pasirinkti punktą „Naujas mokėjimas“. Įvedus gavėjo sąskaitą „E.KREDA“ sistema patikrina, ar procedūra galima ir pasiūlo ją atlikti.

Pagrindiniai momentinių pavedimų privalumai

  • Mokėjimas atliekamas ir gaunamas realiuoju laiku
  • Narys mokėjimą gali atlikti jam patogiu laiku
  • Gaunamų lėšų limitas iki 100 000 Eur
  • Pervedamų lėšų limitas iki 10 000 Eur
Nustatymai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ sutiksite su slapukų naudojimu. Mūsų slapukų politika.

Šie slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis

Visada
įjungti

Naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas reklamas. Didžioji dalis šių slapukų lankytojus identifikuoja pagal IP adresą.

Šie slapukai leidžia kredito unijai atpažinti ir suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Interneto svetainę ja naudodamiesi.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.