Garantijos

Garantija – tai priemonė, užtikrinanti įsipareigojimų vykdymą ir galinti suteikti daugiau garantijų dėl kontrakto įvykdymo kiekvienai iš sandorio šalių.

Kredito unija, garantuodama ar laiduodama už klientą garantuoja, kad pastarasis vykdys tam tikrus savo įsipareigojimus, numatytus sutartyje. Jei vis dėlto pastarasis pažeidžia susitarimo sąlygas, garantijos gavėjas turi teisę pagal garantijos sąlygas pateikti kredito unijai pretenziją, kuria vadovaujantis kredito unijos suteikta garantija bus patenkinta ir numatyta suma pervesta garantijos gavėjui.

Garantijos suteikimo mokestis – 2 % nuo garantijos sumos, tačiau ne mažiau nei 40 €. Jeigu narys už suteikiamą garantiją įkeičia  lėšas, esančias AKU, garantijos suteikimo mokesčiui taikoma 50 proc. nuolaida.

Panaudotos garantijos palūkanų norma – 14%.

Garantijos panaudojimo mokestis: 150 €.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  • Vadybininkė Indrė

  • +370 633 31657

  • Vadybininkė Roberta

  • +370 61419671

Teikiant paraišką garantijai gauti, jei už ją laiduoja arba jei pačios garantijos gavėjas yra fizinis asmuo, tai reikia užpildyti Sutikimą dėl Sodros duomenų tikrinimo ir Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiek garantijos gavėjui – fiziniam asmeniui, tiek laiduotojams.