partneris lku_logo

Su nauja paslauga tau gera dovana

2014-10-20

 

Kiekvienas AKU narys, akcijos laikotarpiu spalio 18 - gruodžio 18 d. pradėjęs naudotis bet kuria nauja AKU paslauga, laimi prizą. Be prizų neliks nei vienas užsiregistravęs žaidime. Akcijos dalyvių laukia šie prizai - AKU magnetukai užrašams, skėčiai, kortelių dėklai, rankšluosčiai, krepšiai ir didysis prizas - 150 Lt Hobbyshop dovanų čekiai. Akcijoje dalyvauti ir laimėti galės tik tie nariai, kurie užsiregistruos žaidime.

Skaityti daugiau: 2014-10-20

Kviečiame AKU finansuotus verslus dalyvauti apdovanojimuose "Verslo diena 2014"

2014-10-06

 

Ūkio ministerija kviečia įmonių atstovus iki 2014 m. spalio 10 d. teikti paraiškas arba siūlyti labiausiai įvertinimo nusipelnusias įmones ar asmenis pagal 10 galimų nominacijų - "Drąsios investicijos", "Sėkminga verslo iniciatyva", "Jaunas ir verslus", "Sėkmingas sugrįžimas į verslą" ir kitas. Ūkio ministerijos sudaryta komisija išrinks labiausiai nusipelnusį įmonę ar asmenį. Su atrinktais įmonių trejetukais visuomenė galės susipažinti vienoje populiariausių šalies interneto svetainių, kurioje bus paskelbtas balsavimas, sudarant galimybę ir visuomenei pareikšti nuomonę.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus "Verslo diena 2014" skaitykite čia.

Euro aktualijos - naujoje aku.lt skiltyje

2014-08-14

 

Kaip keisis kredito unijų paslaugų įkainiai pasikeitus nacionalinei valiutai? Ar  keisis minimalaus pajaus dydis? Ar keisis kreditavimo sąlygos? – į šiuos ir kitus klausimus atsakymai jau pasiekiami AKU tinklalapyje www.aku.lt naujoje skiltyje „Euras“ (žr. viršuje). Kviečiame susipažinti ir sužinoti visas aktualias euro naujienas!  Spausti: aku.lt/euras  

Nauji kredito unijų įstatymo pakeitimai

2014-07-29

 

Lietuvos Respublikos Seimas 2014 m. liepos 17 d. priėmė Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatymo pakeitimo įstatymą. Naujieji Įstatymo pakeitimai įsigalios iškart po jų oficialaus paskelbimo (preliminari įstatymo įsigaliojimo data – rugpjūčio mėnesio pradžia). Priimti Įstatymo pakeitimai yra sveikintini, atveriantys kredito unijoms naujas galimybes, kurias kredito unijos privalo išnaudoti didinant naujų narių pritraukimu, kapitalo didinimu, paslaugų patrauklumu, bet ir atitinkamai prisitaikyti prie kredito unijų veiklos pakeitimų. Su visu įstatymu galite susipažinti ČIA.  

 

Skaityti daugiau: 2014-07-29

Jungtis į I-Uniją

i-unija1

priklauso-01-200

IID logo

Užduokite klausimą

E-paštas:
Tema:
Žinutė:
Kiek kampų turi trikampis?

Darbuotojams

Jungimosi vardas:
Slaptažodis:
Akademinė kredito unija