partneris lku_logo

Akademinės kredito unijos narių dėmesiui

2014-10-30

 

Dėl techninių atnaujinimų šių metų spalio 31 d. (penktadienį) Akademinė kredito unija dirbs iki 16 val. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.


Administacija

Dėl techninių atnaujinimų bus ribojamas naudojimasis i-Unija

2014-10-21

 

Šių metų spalio 31 d.- lapkričio 2 d. internetinėje bankininkystėje „i-Unija“ bus vykdomi techniniai atnaujinimai, kurių metu bus laikinai apribota galimybė naudotis kredito unijos e. paslaugomis. Per atnaujinimo darbus, spalio 31 d., internetinėje bankininkystėje bus galima sklandžiai naudotis visomis operacijomis išskyrus pinigų pervedimais ir įmokomis už prekes, paslaugas. Šią dieną atlikti pinigų pervedimai ir mokėjimai už prekes, paslaugas bus įvykdyti lapkričio 3 d. Lapkričio 1-2 d. bus apribota galimybė prisijungti prie internetinės bankininkystės ir atlikti bet kokias operacijas. Todėl maloniai prašome svarbiausias pinigų operacijas atlikti internetinėje bankininkystėje iki spalio 30 d. Kitu atveju jas sklandžiai galėsite atlikti nuo lapkričio 3 d. 

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus, tikimės įdiegti atnaujinimai suteiks dar daugiau patogumo ir komforto naudotis internetine bankininkyste „i-Unija“!

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. specialiu tel. nr. 8 52 052454.


Administacija

Su nauja paslauga tau gera dovana

2014-10-20

 

Kiekvienas AKU narys, akcijos laikotarpiu spalio 18 - gruodžio 18 d. pradėjęs naudotis bet kuria nauja AKU paslauga, laimi prizą. Be prizų neliks nei vienas užsiregistravęs žaidime. Akcijos dalyvių laukia šie prizai - AKU magnetukai užrašams, skėčiai, kortelių dėklai, rankšluosčiai, krepšiai ir didysis prizas - 150 Lt Hobbyshop dovanų čekiai. Akcijoje dalyvauti ir laimėti galės tik tie nariai, kurie užsiregistruos žaidime.

Skaityti daugiau: 2014-10-20

Kviečiame AKU finansuotus verslus dalyvauti apdovanojimuose "Verslo diena 2014"

2014-10-06

 

Ūkio ministerija kviečia įmonių atstovus iki 2014 m. spalio 10 d. teikti paraiškas arba siūlyti labiausiai įvertinimo nusipelnusias įmones ar asmenis pagal 10 galimų nominacijų - "Drąsios investicijos", "Sėkminga verslo iniciatyva", "Jaunas ir verslus", "Sėkmingas sugrįžimas į verslą" ir kitas. Ūkio ministerijos sudaryta komisija išrinks labiausiai nusipelnusį įmonę ar asmenį. Su atrinktais įmonių trejetukais visuomenė galės susipažinti vienoje populiariausių šalies interneto svetainių, kurioje bus paskelbtas balsavimas, sudarant galimybę ir visuomenei pareikšti nuomonę.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus "Verslo diena 2014" skaitykite čia.

Euro aktualijos - naujoje aku.lt skiltyje

2014-08-14

 

Kaip keisis kredito unijų paslaugų įkainiai pasikeitus nacionalinei valiutai? Ar  keisis minimalaus pajaus dydis? Ar keisis kreditavimo sąlygos? – į šiuos ir kitus klausimus atsakymai jau pasiekiami AKU tinklalapyje www.aku.lt naujoje skiltyje „Euras“ (žr. viršuje). Kviečiame susipažinti ir sužinoti visas aktualias euro naujienas!  Spausti: aku.lt/euras  

Jungtis į I-Uniją

i-unija1

priklauso-01-200

IID logo

Užduokite klausimą

E-paštas:
Tema:
Žinutė:
Kiek kampų turi trikampis?

Darbuotojams

Jungimosi vardas:
Slaptažodis:
Akademinė kredito unija