partneris lku_logo

Akademinė kredito unija dalyvavo VDU rengiamoje karjeros dienoje - "Karjeros kryptys '15"

2015-04-16

 

Akademinė kredito unija - dažna VDU studentų praktikos atlikimo vieta, todėl šiemet prisijungė ir prie kasmet organizuojamų karjeros dienos renginių. Renginyje studentams siūlėme atlikti praktiką AKU, skolintis vykstant darbo kelionei su AKU partneriu Pasaulio Lietuvių Centru, skolintis verslo pradžiai ir gauti kreditinę kortelę internetiniams apsipirkimams. Renginyje AKU atstovas skaitė pranešimą apie jaunų žmonių verslumą ir kreditavimo galimybes. Plačiau paskaityti apie renginį ir pamatyti jo akimirkas galite ČIA.


Administracija

Akademinė kredito unija - VDU istorijos olimpijados rėmėja

2015-04-08

 

Akademinė kredito unija pateisindama savo Akademinį vardą prisidėjo prie kasmetinės VDU organizuojamos Kauno istorijos olipmijados, skirtos 5-12 klasių moksleiviams. Renginio metu buvo pagerbti ir apdovanoti trečiosios Kauno istorijos olimpijados lyderiai ir nugalėtojai. Plačiau paskaityti apie renginį ir pamatyti jo akimirkas galite ČIA.


Administracija

Dėkojame

2015-03-30

 

Dėkojame visiems AKU nariams, kurie 2015 m. kovo 27 d. dalyvavo Akademinės kredito unijos visuotiniame  narių susirinkime. Džiaugiamės, jog vis daugiau narių skiria asmeninio laiko ir atvyksta į Visuotinius narių susirinkimus susipažinti, kaip sekasi Mūsų unijai. Taip pat dėkojame visiems nariams savo nuomonę darbotvarkės klausimais išreiškusiems išankstiniame balsavime.


Administracija

Jau šiandien per 400 moksleivių kausis edukaciniame kredito unijų renginyje "Neslėpk žinių, ateik į protų mūšį"

2015-03-12

 

Per keturi šimtai moksleivių iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių susikaus protų mūšyje  „Neslėpk žinių, ateik į protų mūšį“. Pirmasis žaidimo etapas vyks kovo 12 d. vienu metu Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Telšiuose ir Tauragėje. Edukacinį renginių ciklą Vaikų finansinio švietimo savaitei inicijuoja Lietuvos centrinė kredito unija drauge su 13 kredito unijų ir Roberto Petrausko komanda.

Skaityti daugiau: 2015-03-12

Pranešimas Akademinės kredito unijos nariams

2015-03-19

 

2015 m. kovo 27 d. 18:00 val. (registracijos pradžia 17:00 val.), adresu A.Mickevičiaus g. 28, Kaune, viešbučio „Daniela“ konferencijų salėje šaukiamas kredito unijos „Akademinė kredito unija“ (buveinės adresas A.Mickevičiaus g. 15-2, Kaunas) pakartotinis visuotinis narių susirinkimas. Pakartotinis visuotinis susirinkimas šaukiamas neįvykus eiliniam visuotiniam narių susirinkimui š.m. kovo 18 d. dėl kvorumo nesusidarymo. Darbotvarkė numatoma tokia pati.

Skaityti daugiau: 2015-03-19

Jungtis į I-Uniją

i-unija1

priklauso-01-200

IID logo

Užduokite klausimą

E-paštas:
Tema:
Žinutė:
Kiek kampų turi trikampis?

Darbuotojams

Jungimosi vardas:
Slaptažodis:
Akademinė kredito unija