Akcija "Dosnus AKU ruduo"  

2015-08-13

Akademinėje kredito unijoje nuo rugpjūčio 15 d. iki spalio 15 d.  skelbiama akcija „Dosnus AKU ruduo“. Net trims mokėjimo kortelių turėtojams, akcijos laikotarpiu atsiskaičiusiems kredito unijos „Maestro“ ar „Mastercard“ kortele ne mažiau kaip už 25 Eur bent 4 kartus bet kurioje prekybos ar paslaugų vietoje, gali būti grąžinta vidutinė atsiskaitymų suma! Daugiau...

Išskirtinė galimybė atsinaujinti įmonės informacines technologijas  

2015-08-06

Ar esate patekinti savo įmonės kompiuterine įranga? Ar norėtumėte modernizuoti verslo procesus įsidiegiant programinę įrangą pritaikytą Jūsų įmonėms poreikiams? Ar norite įgyti konkurencinį pranašumą?

Įgyvendinkite verslo projektus, pasinaudodami  Europos Sąjungos parama ir Akademinės kredito unijos sprendimais. Šiuo metu Ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę E-verslas, kurios tikslas – paskatinti įmones diegti elektroninio verslo sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti verslo procesus. Finansuojamas programinės įrangos ir kompiuterių įsigijimas. Maksimali paramos suma iki 35000 EUR. Daugiau informacijos rasite šiame pasiūlyme.

Akademinė kredito unija ieško rinkodaros ir pardavimo vadovo 

2015-08-05

Akademinė kredito unija (AKU) siekia augti tvariai ir išlaikyti lyderės pozicijas. Iki šiol dirbome  įtemptai su minimalia komanda, daug paskolų išduodame Jūsų rekomenduotiems naujiems nariams,  tačiau  esame pajėgūs stipriau konkuruoti su bankais, o tam reikia stiprinti pajėgas ir būti aktyvesniems rinkoje.  Dėl šių priežasčių AKU  kuriama nauja  Rinkodaros ir pardavimo vadovo (-ės) darbo vieta. Pareigos tikrai atsakingos ir svarbios unijos tvariam augimui užtikrinti, todėl ir kreipiamės į Jus, AKU narius, prašydami  rekomendacijų. Gal Jūs žinote  asmenų, kurie labai tiktų įsilieti į AKU komandą ir šiuo metu kaip tik mąsto apie karjeros galimybes, o gal Jūs patys norėtumėte tapti AKU komandos nariais. Taigi pateikiame informaciją apie  siūlomą darbo vietą ir laukiame Jūsų ar Jūsų rekomenduotų asmenų CV. 

Skaityti daugiau: 2015-08-05

Pasiūlymas, kuriuo būtų nuodėmė nepasidalinti su savo komanda! 

2015-07-03

AKU juridinių asmenų - įmonių darbuotojai visą liepos ir rugpjūčio mėn. gali tapti AKU nariais išskirtinėmis sąlygomis: Stojamasis mokestis - tik 2,5 Eur (kai standartinis įkainis - 10 Eur), o mokėjimo kortelės (Maestro arba MasterCard) išdavimo mokestis - 2 Eur (kai standartinis įkainis - 4,5 Eur). Bendra nuolaidos suma - net 10 Eurų. Paraginkite savo darbuotojus tapti AKU nariais! Plačiau skaitykite čia!

Nuo lapkričio 1 d. įsigalios atnaujinti LB atsakingo skolinimo nuostatai

2015-06-22

Lietuvos bankas paskelbė atnaujintus atsakingo skolinimo nuostatus, kurie įsigalios nuo 2015 m. lapkričio 1 d. Šiais nuostatais bus trumpinamas naujai išduodamų paskolų maksimalus terminas nuo 40 iki 30 metų, taip pat bus ribojama maksimalaus leistino įsiskolinimo riba. Kredito unijos veikloje, dėl šių nuostatų taikymo, didelių pokyčių nebus, tačiau nuostatų įvedimas turės įtakos visam finansinių įstaigų sektoriui Lietuvoje.

Jungtis į I-Uniją

i-unija1

LKU-logo

IID logo

Užduokite klausimą

E-paštas:
Tema:
Žinutė:
Kiek kampų turi trikampis?

Darbuotojams

Jungimosi vardas:
Slaptažodis:
Akademinė kredito unija