partneris lku_logo

Akademinės kredito unijos narių dėmesiui

2014-11-04


Gerb. nariai, 

Čia rasite informaciją apie laukiamus kredito unijos finansinių paslaugų pokyčius po euro įvedimo dienos: kaip keisis sudarytos sutartys, kaip bus keičiamos banko sąskaitose esančios lėšos, kaip turi būti atliekami mokėjimai už kreditus, bei kaip bus vykdomas litų keitimas į eurus nuo 2015 metų sausio 1 d.

Skaityti daugiau: 2014-11-04

Konferencija "Jaunas verslas". Neslėpk idėjos stalčiuje

2014-11-05


Norite ugdyti kūrybiškumą? Turite daug smagių idėjų? Trokštate sužinoti, kaip idėją paversti verslu? Visi atsakymai skambės konferencijoje „Jaunas verslas“ iš garsių asmenybių, patyrusių verslininkų lūpų bei savo srities profesionalų. Konferencija „Jaunas verslas“ vyks jau š.m. lapkričio 20 d., „Europa Royale” viešbutyje (Miško g. 11, Kaunas). Pirmiesiems 200 užsiregistravusiems dalyvavimas nemokamas. Daugiau informacijos rasite paspaudę ČIA.

Kviečiame dalyvauti bendruomenių rėmimo programoje "Gera kurti kartu! 2014"

2014-11-05


Nuo lapkričio mėnesio startavo bendruomenių rėmimo programa „Gera kurti kartu!”. Programa skirta bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų (NVO) inicijuotiems projektams ir veikloms finansuoti ar padėti įgyvendinti. Programos globėja – Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU), kuri vienija 63 kredito unijas. Bendruomenei ar nevyriausybinei organizacijai, tereikia sugalvoti vertingą idėją, ateiti į savo miesto kredito uniją ir užpildyti paraišką projektui parengti. Paraišką būtina pateikti iki 2014 m. gruodžio 1 d. Vieno projekto finansavimo vertė gali siekti 3 tūkst. Lt.

Skaityti daugiau: 2014-11-05

Naujos galimybės su kredito unijų kreditine mokėjimo kortele MasterCard

2014-11-03

 

Skubame pranešti, kad nuo šiol, užsisakydami kredito unijų kreditinę mokėjimo kortelę Mastercard su kredito limitu, galėsite naudotis nauja galimybe - pirmas 25 dienas nemokėti palūkanų už panaudotą kredito limitą. Tai reiškia, kad jei pasiskolintas lėšas grąžinsite per 25 dienas, tai Jums nekainuos nieko! Plačiau apie kredito unijų mokėjimo kortelių galimybes ir privalumus skaitykite ČIA.

Su nauja paslauga tau gera dovana

2014-10-20

 

Kiekvienas AKU narys, akcijos laikotarpiu spalio 18 - gruodžio 18 d. pradėjęs naudotis bet kuria nauja AKU paslauga, laimi prizą. Be prizų neliks nei vienas užsiregistravęs žaidime. Akcijos dalyvių laukia šie prizai - AKU magnetukai užrašams, skėčiai, kortelių dėklai, rankšluosčiai, krepšiai ir didysis prizas - 150 Lt Hobbyshop dovanų čekiai. Akcijoje dalyvauti ir laimėti galės tik tie nariai, kurie užsiregistruos žaidime.

Skaityti daugiau: 2014-10-20

Jungtis į I-Uniją

i-unija1

priklauso-01-200

IID logo

Užduokite klausimą

E-paštas:
Tema:
Žinutė:
Kiek kampų turi trikampis?

Darbuotojams

Jungimosi vardas:
Slaptažodis:
Akademinė kredito unija