Bėk kartu su AKU Kauno maratone!

2015-05-12

Akademinė kredito unija - didžiausio masinio renginio Kaune vardinė rėmėja, siūlo Birželio 14 d. bėgti kartu 5 kilometrų AKU trasoje. Pirmiems 8 bėgikams, užsiregistravusiems el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki gegužės 26 d., AKU padovanos nemokamą bėgimą! Visi bėgsime su vienodais AKU sportiniais marškinėliais. Nespėjusiems pakliūti į 8-tuką, dalyvio mokestis - 5 €. Tikime, kad bėgti galite visi! Įveikti 5 kilometrus, neskubant ir smagiai leidžiant laiką, sudėtinga nebus ir pirmą kartą varžybose dalyvaujančiam! Daugiau apie renginį skaitykite čia:

Kauno Maratonas AKU

 

Kredito unijų naująjį veiklos etapą ženklins atnaujintas prekės ženklas

2015-05-07

63 iš 75 Lietuvoje veikiančių kredito unijų vienijanti Lietuvos Centrinė Kredito Unija (LCKU), tęsdama savireguliacijos reformą, patvirtino naująjį Etikos kodeksą. Pokyčius LKU grupėje, kurią sudaro LCKU ir 63 kredito unijos, nuo šiol žymės naujasis prekės ženklas, reiškiantis stabilią, artimą klientui, bendruomeninės naudos siekiančią kredito unijų veiklą. Daugiau informacijos galite rasti ČIA.

 

Atidėtas Verslumo skatinimo fondo priemonės "Dalinis palūkanų kompensavimas" lėšų išmokėjimas

2015-05-06

UAB Invega informavo, jog šiuo metu priemonei "Dalinis palūkanų kompensavimas" skirtos lėšos yra visiškai panaudotos ir paskutinė jų dalis (palūkanų kompensacijos už palūkanas, kurios buvo sumokėtos per 2015 m. balandžio mėn.) bus pervesta projektų vykdytojams iki 2015-06-15. Ūkio ministerija priemonei įgyvendinti planuoja skirti papildomai lėšų, todėl pareiškėjų teikiami prašymai dėl palūkanų kompensavimo bus registruojami ir toliau, tačiau jų vertinimas ir sprendimų dėl paramos skyrimo priėmimas atidėtas iki atitinkamų lėšų skyrimo. Paraiškas UAB Invega priiminės įprastine tvarka iki 2015-08-31, palūkanų kompensavimas taipogi vyks įprastine tvarka už iki 2015-09-30 kredito įstaigai sumokėtas palūkanas. Daugiau informacijos galite rasti ČIA.

 

Paversk savo mamos svajones realybe!

2015-04-30

Savo norus puikiai žinome, tačiau ar numanome, apie ką dažniausiai svajoja mūsų mamos? Moterys, turinčios bene daugiausiai atsakomybių pasaulyje, taip pat turi gausybę gražių svajonių bei norų, kuriuos išpildyti galima jau dabar! LKU kredito unijų grupė kviečia pasidalinti mamų svajonėmis ir dalyvauti konkurse „Ar žinai apie ką svajoja tavo mama?“. Skubėkite siųsti savo mamų svajones, o LKU atrinks ir išpildys net 10 gražiausių ir originaliausių. Mamų gražiausias svajones kviečiame pildyti ČIA.

Akademinė kredito unija dalyvavo VDU rengiamoje karjeros dienoje - "Karjeros kryptys '15"

2015-04-16

Akademinė kredito unija - dažna VDU studentų praktikos atlikimo vieta, todėl šiemet prisijungė ir prie kasmet organizuojamų karjeros dienos renginių. Renginyje studentams siūlėme atlikti praktiką AKU, skolintis vykstant darbo kelionei su AKU partneriu Pasaulio Lietuvių Centru, skolintis verslo pradžiai ir gauti kreditinę kortelę internetiniams apsipirkimams. Renginyje AKU atstovas skaitė pranešimą apie jaunų žmonių verslumą ir kreditavimo galimybes. Plačiau paskaityti apie renginį ir pamatyti jo akimirkas galite ČIA.

Jungtis į I-Uniją

i-unija1

LKU-logo

IID logo

Užduokite klausimą

E-paštas:
Tema:
Žinutė:
Kiek kampų turi trikampis?

Darbuotojams

Jungimosi vardas:
Slaptažodis:
Akademinė kredito unija