partneris lku_logo

Euro aktualijos - naujoje aku.lt skiltyje

2014-08-14

 

Kaip keisis kredito unijų paslaugų įkainiai pasikeitus nacionalinei valiutai? Ar  keisis minimalaus pajaus dydis? Ar keisis kreditavimo sąlygos? – į šiuos ir kitus klausimus atsakymai jau pasiekiami AKU tinklalapyje www.aku.lt naujoje skiltyje „Euras“ (žr. viršuje). Kviečiame susipažinti ir sužinoti visas aktualias euro naujienas!  Spausti: aku.lt/euras  

Nauji kredito unijų įstatymo pakeitimai

2014-07-29

 

Lietuvos Respublikos Seimas 2014 m. liepos 17 d. priėmė Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatymo pakeitimo įstatymą. Naujieji Įstatymo pakeitimai įsigalios iškart po jų oficialaus paskelbimo (preliminari įstatymo įsigaliojimo data – rugpjūčio mėnesio pradžia). Priimti Įstatymo pakeitimai yra sveikintini, atveriantys kredito unijoms naujas galimybes, kurias kredito unijos privalo išnaudoti didinant naujų narių pritraukimu, kapitalo didinimu, paslaugų patrauklumu, bet ir atitinkamai prisitaikyti prie kredito unijų veiklos pakeitimų. Su visu įstatymu galite susipažinti ČIA.  

 

Skaityti daugiau: 2014-07-29

Akademinė Kredito Unija - VSF paskolų išdavimo lyderė

2014-05-13

 

Projektui skaičiuojant paskutiniąsias savaites, Akademinė kredito unija tapo Verslumo skatinimo fondo paskolų išdavimo lydere. Per visą laikotarpį Akademinė kredito unija yra suteikusi net 100-tą verslumo skatinimo paskolų ir 2-iem paskolomis aplenkė antroje vietoje likusią kredito uniją. Primename, jog paraiškas Verslumo paskolai gauti galite pateikti iki 2014-06-30, o paraiškas darbo užmokesčio subsidijai gauti - iki 2014-05-30.

AKU dalyvavo Lietuvos Junior Achievement "Jaunojo kolegos" programoje

2014-05-12

 

Akademinė kredito unija dalyvavo programoje, kurios tikslas atsakyti į mokiniams rūpimus klausimus prieš renkantis savo gyvenimo kelią: "Kodėl aš turiu viso šito mokytis, kodėl jūs pasirinkote šitą specialybę (darbą), kokių žinių man reikia įgyti, norint čia dirbti?". Ši programa leidžia naujoviškai parodyti mokiniams ryšį tarp mokyklos ir verslo pasaulio, parodo ryšį tarp išsilavinimo ir karjeros, supažindina mokinius su profesiniais ir darbo reikalavimais, skatina mokinius mokytis. Programoje dalyvavę mokiniai buvo supažindinami su pagrindiniais darbo įgūdžiais, kurie reikalingi, kad bet kokia karjera būtų sėkminga, taip pat buvo supažindinami su komandiniu darbu darbovietėje ir mokymosi visą gyvenimą svarba.

Jungtis į I-Uniją

i-unija1

priklauso-01-200

IID logo

Užduokite klausimą

E-paštas:
Tema:
Žinutė:
Kiek kampų turi trikampis?

Darbuotojams

Jungimosi vardas:
Slaptažodis:
Akademinė kredito unija