Rekvizitai

Akademinė kredito unija

  • A. Mickevičiaus g. 15-2, 44310 Kaunas
  • +370 686 53542, +370 37 408 555
  • +370 37 408 557 (Faksas)
  • akademinekreditounija

Įmonės kodas: 112043843

Darbo laikas:

Pirmadienis 09:00-17:00
Antradienis 09:00-18:00
Trečiadienis 09:00-17:00
Ketvirtadienis 09:00-17:00
Penktadienis 09:00-17:00
Šeštadienis nedirbame
Sekmadienis nedirbame

A/s: LT08 5010 0000 1400 0011
Gavėjo bankas: Lietuvos centrinė kredito unija
Banko kodas: 50100

Rekvizitai pervedimams iš užsienio:

Beneficiary‘s bank / Gavėjo bankas:
Name / Pavadinimas: Lietuvos centrine kredito unija
Address / Adresas: Savanoriu pr. 363, Kaunas, Lithuania
SWIFT (BIC): LCKULT22

Beneficiary / Gavėjas:
Name / Vardas, pavardė, pavadinimas
Idetntification (ID) code / Gavėjo įmonės/asmens kodas
Address / Adresas
Account No (IBAN) / Sąskaitos numeris (IBAN) (nario sąskaita eurais)
Details of payment / Mokėjimo paskirtis

Susisiekite

Jūsų vardas*

Jūsų el. paštas*

Tema

Jūsų žinutė

Personalas

Klientų vadybininkai: +370 37 408 555
Elena, el. paštas: elena@aku.lt
Aistė, el. paštas: aiste@aku.lt

Kreditų vadybininkai:
Erika, tel.: +370 613 22600, +370 37 408558
skype: ErikaT.aku, el. paštas: erika@aku.lt

Alina, tel.: +370 615 72675, +370 37 408556
skype: alinaaku, el. paštas: alina@aku.lt

Roberta, tel.: +370 614 19671
skype: Roberta_ , el. paštas: roberta@aku.lt

Buhalterė Rima, tel.: +370 615 61114
el. paštas: buhalterija@aku.lt

Administracijos vadovė Gitana,

tel.: +370 37 408 557, skype: gitana.jaseniene,
el. paštas: gitana@aku.lt

Rizikos vertinimo specialistas Darius,

tel.: +370 615 90 337, skype: darius aku,
el. paštas: darius@aku.lt

Pardavimo ir rinkodaros vadovas Minvydas,
tel.: +370 649 55044, skype: minvydas.aku,
el paštas: minvydas@aku.lt

 

Vilniaus klientų aptarnavimo biuras:

nuo 2016 m. kovo 21 d. Vilniaus klientų aptarnavimo biuras nebedirba.

Iškilus klausimams kreipkitės į klientų vadybininkę Aistę,
mob. tel. +370 686 53542,
El. paštas: aiste@aku.lt